Darmowa dostawa od 250 zł!

Jest 160 produktów.

Pokazano 1-15 z 160 pozycji

Aktywne filtry

 • Tylko online

Rondel Tognana Italika Premium 16 cm

Rondel Tognana Itaka Premium jest wykonany z kutego aluminium uzyskanego z recyklingu. Czarny kolor idealnie dopasuje się do otoczenia. Rondel przyda się do przyrządzania i podgrzewania posiłków w każdym domu. 

Cena 117,00 zł
Ocena:  
(0)  
 • Tylko online

Garnek Tognana Italika Premium 20 cm

Garnek Tognana Itaka Premium jest wykonany z kutego aluminium uzyskanego z recyklingu. Posiada powłokę nieprzywierającą, więc nic do niego nie będzie przywierać. Średniej wielkości garnek z solidnym wykonaniu włoskiej marki Tognana.

Cena 166,20 zł
Ocena:  
(0)  
 • Tylko online

Garnek Tognana Italika Premium 24 cm

Garnek Tognana Italika Premium jest niezastąpiony w kuchni do duszenia i gotowania posiłków. Jego wyjątkowa jakość potwierdzona renomowaną marką Tognana z pewnością poprawią proces przygotowania posiłków. Duży, solidny garnek czeka na Ciebie!

Cena 194,99 zł
Ocena:  
(0)  
 • Tylko online

Patelnia Tognana Italika Premium 32 cm

Duża patelnia Tognana Italika Premium zapewni przygotowanie posiłków dla całej rodziny. Smażenie na niej to prawdziwa przyjemność. Wielowarstwowa powłoka nieprzywierająca oraz brak substancji szkodliwych w postaci niklu i PFOA zapewnia zdrowe smażenie. 

Cena 194,00 zł
Ocena:  
(0)  
 • Tylko online

Okrągła patelnia grillowa Tognana Mythos 33x36 cm

Patelnia grillowa Tognana Mythos jest polecana dla wszystkich miłośników grillowanych przysmaków. Wysoka jakość i solidne wykonanie pozwoli Ci cieszyć się funkcjonalnością patelni przez wiele lat. Włoska marka Tognana zapewnia niezrównaną jakość wykonania!

Cena 92,99 zł
Ocena:  
(0)  
 • Tylko online

Patelnia Tognana Italika Premium 20 cm

Tognana Italika Premium to solidna, niedużych wymiarów patelnia, która przyda się w każdym domu. Wyróżnia ją wytrzymała, wielowarstwowa powłoka nieprzywierająca i duża odporność na zarysowania. Renomowana marka Tognana.

Cena 115,00 zł
Ocena:  
(0)  
 • Tylko online

Patelnia Tognana Italika Premium 24 cm

Tognana Italika Premium 24 cm to wytrzymała i solidnie wykonana patelnia, niezastąpiona w przygotowywaniu obiadu. Wyróżnia się doskonałą jakością z włoskim akcentem, skąd pochodzi marka Tognana. Wersja o średnicy 24 cm pozwoli Ci na przygotowanie posiłku dla całej rodziny. 

Cena 138,99 zł
Ocena:  
(0)  
 • Tylko online

Patelnia Tognana Italika Premium 26 cm

Tognana Italika Premium 26 cm to solidnie wykonana i wytrzymała patelnia. Niezastąpiona w przygotowaniu posiłków dla większej rodziny. Wyróżnia się doskonałą jakością we włoskim wykonaniu marki Tognana.

Cena 150,00 zł
Ocena:  
(0)  
 • Tylko online

Patelnia Tognana Italika Premium 28 cm

Jeśli poszukujesz patelni, która nie zawiera w sobie szkodliwego niklu i PFOA to dobrze trafiłeś! W dodatku, patelnia jest wykonana z materiałów pochodzących z recyklingu, a jej powłoka nieprzywierająca jest naprawdę trwała. Renomowana, włoska marka Tognana to zaświadczenie jakości tej patelni.

Cena 162,00 zł
Ocena:  
(0)  
 • Tylko online

Patelnia głęboka Tognana Italika Premium Tegame 28 cm

Patelnia głęboka sprawi, że kreatywność w gotowaniu nabierze nowego wymiaru. Nowe przepisy i inspiracje na posiłki oraz radość z przyrządzania potraw w tej dużej, wysokiej patelni. Patelnia jest pozbawiona w swojej strukturze niklu i PFOA. Stawiasz więc na zdrowe posiłki!

Cena 184,00 zł
Ocena:  
(0)  
 • Tylko online

Garnek Tognana Italika Premium 26 cm

Garnek Tognana Itaka Premium ułatwi niejedno gotowanie dzięki pojemności i właściwości powłoki.

Czarny kolor wygląda wyjątkowo elegancko i z pewnością dopasuje się do każdej kuchni. Renoma włoskiej marki Tognana, za którą stoi jakość i oryginalny design.

Cena 240,68 zł
Ocena:  
(0)  
 • Tylko online

Patelnia grillowa Tognana Italika Premium 28x28 cm

Patelnia do grilla Tognana Italika Premium jest praktyczna i elegancko wykonana we Włoszech. Patelnia nadaje się do każdej kuchni. Zapewnia zdrowe grillowanie mięs, ryb i warzyw. Wykonana jest z 5-warstwowego marmuru pochodzącego z recyklingu.

Cena 242,99 zł
Ocena:  
(0)  
 • Tylko online

Patelnia do naleśników Tognana Italika Premium 25 cm

Patelnia do naleśników Tognana Itaka Premium jest niezastąpiona w kuchni do przygotowania naleśników na słodko i słono. Wyróżnia ją wytrzymała powłoka zewnętrzna X-Fusion oraz fakt, że została wyprodukowana z aluminium pochodzącego z recyklingu.

Cena 125,00 zł
Ocena:  
(0)