Nowości

Aktualności

Wśród wszelkiego typu wypieków bardzo dużą popularnością cieszy się piernik. Jakie bakalie do...
Owoce suszone coraz częściej polecane są jako zdrowa przekąska, zamiennik słodyczy, alternatywa...

Klocki

W naszej ofercie znajdziecie Państwo klocki drewniane oraz wykonane z surowców, które w 100% mogą ponownie zostać wykorzystane w procesie recyklingu. Wszystkie nasze klocki posiadają certyfikaty CE, które poświadczają wysoką jakość i bezpieczeństwo.

Zależy nam aby w trakcie zabawy, nasze dzieci mogły bawić się kreatywnie, rozwijając jednocześnie swoje umiejętności manualne i logiczne myślenie. Szeroki wybór klocków konstrukcyjnych, edukacyjnych a jednocześnie wykonanych z ekologicznych materiałów pozwolą na dobrą zabawę i bezpieczny rozwój dla dzieci z różnych grup wiekowych. Dobrej zabawy. Let's play! 

Jest 324 produktów.

Pokazano 1-15 z 324 pozycji

Aktywne filtry

 • Tylko online

Klocki Plus Plus BIG Neon 100 el.

Nowość! Klocki Plus Plus BIG zostały zaprojektowane dla mniejszych dzieci. Większe elementy ułatwiają zabawę małym rączkom. Prosty i łatwy sposób łączenia daje możliwość małym budowniczym tworzenia konstrukcji płaskich jak i przestrzennych.

Cena 138,55 zł
 • Tylko online

Klocki Plus Plus Big Pastel EDU 400 el.

Nowość! Największy zestaw klocków Plus Plus z serii Big w kolorach pastelowych. Klocki zaprojektowane z myślą o dziewczynkach w wieku powyżej 3 lat. Zestaw edukacyjny zapakowany w trwałe pudło, które ułatwi przenoszenie klocków w wybrane miejsce.

Cena 453,54 zł
 • Tylko online

Klocki Plus Plus Big Pastel 100 el.

Zestaw składający się ze 100 elementów w pastelowych kolorach z serii Big, będzie dobrym wyborem na rozpoczęcie przygody z klockami Plus Plus. Wielkość elementów pozwala na tworzenie budowli przez dzieci w wieku od 3 lat.
Cena 138,55 zł
 • Tylko online

Klocki Plus Plus Big Basic EDU 400 szt. + 10 płytek

Największy zestaw klocków w rozmiarze 5 cm. Zestaw zawiera aż 400 elementów, 10 płytek, które umożliwiają budowanie trwałych, przestrzennych konstrukcji i dużą książkę z inspiracjami. Idealny pomysł na prezent zarówno dla chłopców jak i dziewczynek.
Cena 680,34 zł
 • Tylko online

Klocki Plus Plus Big Mix 200 el. (100 Basic 50 Neon 50 Pastel)

Zestaw zawierający 200 klocków w zmieszanej kolorystyce, dwie płytki, na których można budować stabilne przestrzenne konstrukcje i książkę z inspiracjami. Zestaw klocków edukacyjnych rekomendowany dla dzieci powyżej 3 roku życia.
Cena 377,94 zł
 • Tylko online

Klocki Plus Plus Big Neon EDU 200 el.

Neonowe kolory, świecące w ciemności to istne szaleństwo dla małych budowniczych! Zestaw zawiera aż 200 elementów zapakowanych w estetyczny, wygodny pojemnik. Klocki można łączyć z innymi zestawami z serii Big.

Cena 273,37 zł
 • Tylko online

Klocki Plus Plus Big Pastel EDU 200 el.

Klocki edukacyjne rozwijające wyobraźnię, kreatywność, zdolności manualne i koncentrację. Zestaw 200 elementów klocków w pastelowych kolorach zapakowane w trwały pojemnik z dwoma uchwytami, który umożliwi przeniesienie zabawy w wybrane miejsce.

Cena 273,37 zł
 • Tylko online

Klocki Plus Plus Big Pastel Metalowa Walizka 70 el.

Zestaw dla małych księżniczek. Klocki w kolorach pastelowych zapakowane w piękną, podręczną, różową walizkę. Klocki Plus Plus charakteryzują się wysoką dokładnością wykonania i możliwością łączenia z innymi zestawami z serii Big.
Cena 163,74 zł
 • Tylko online

Klocki Plus Plus Big Basic Metalowa Walizka 70 el.

Uniwersalna kolorystyka klocków będzie zawsze trafionym prezentem zarówno dla chłopca jak i dziewczynki! Wielkość elementów daje możliwość tworzenia trwałych przestrzennych budowli. Zestaw składa się z 70 elementów i książki inspiracji.
Cena 163,74 zł
 • Tylko online

Klocki PlusPlus Big Basic EDU 400 el.

Nowość! Największy zestaw klocków Plus Plus z serii Big w kolorach podstawowych. Klocki przeznaczone zarówno dla chłopców jak i dziewczynek w wieku powyżej 3 lat. Zestawy edukacyjne zapakowane w trwałe pudło z dwoma uchwytami.
Cena 453,54 zł
 • Tylko online

Klocki PlusPlus BIG Basic EDU 200 el.

Klocki rozwijające dziecięcą wyobraźnię, kreatywność i zdolności manualne. Zestaw 200 elementów w rozmiarze 5 cm, zapakowane w trwałe i wygodne pudełko. Dużym atutem klocków jest możliwość łączenia ich z innymi zestawami z serii Big.
Cena 273,37 zł
 • Tylko online

Klocki Plus Plus BIG Basic 100 el.

Nowość! Klocki Plus Plus BIG zostały zaprojektowane dla mniejszych dzieci. Większe elementy ułatwiają zabawę małym rączkom. Prosty i łatwy sposób łączenia daje możliwość małym budowniczym tworzenia konstrukcji płaskich jak i przestrzennych.
Cena 138,55 zł
 • Tylko online

Klocki Clics Tuba 132 elementy specjalne

Zestaw zawiera 132 specjalne elementy takie jak łączniki, kratki do pojazdów, imitacje świateł i wiele innych! Już z niewielką ilością klocków możemy zbudować stabilne konstrukcje przestrzenne jak i płaskie.
Cena 86,89 zł
 • Tylko online

Klocki Clics Tuba 150 akcesorii

Z klockami Clics baw się i rozwijaj swoją wyobraźnię! Prosty sposób łączenia daje możliwość tworzenia płaskich jak i przestrzennych konstrukcji. Do zestawu dołączone są koła, z których to można zbudować jeżdżący pojazd.
Cena 86,89 zł
 • Tylko online

CLICFORMERS Maszyny budowlane 6w1 74 el.

Zestaw tematyczny składa się z 74 kolorowych elementów oraz niezwykle praktycznych akcesoriów, które pozwalają dzieciom na eksperymentowanie z budowaniem. Ilość elementów umożliwia złożenie aż 6 pojazdów!

Cena 238,08 zł