Patelnie żeliwne, do smażenia, na indukcje TOGNANA - Sklep Lekki Styl

Patelnie żeliwne

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Aktywne filtry

  • Tylko online

Płyta grillowa Tognana Fusion Taste 32 x 20 cm

Żeliwna płyta grillowa z serii Fusion Taste z dołączoną w zestawie drewnianą podkładką, która posiada w dolnej części palnik. Dzięki jej użyciu dania na płycie można wyeksponować na stole i dodatkowo je podgrzewać. Oryginalne rozwiązanie dla wymagających!

Cena249,90 zł
Ocena:  
(0)  
  • Tylko online

Płyta grillowa Tognana Fusion Taste 37 x 23 cm

Żeliwna, duża płyta grillowa linii Fusion Taste w prostokątnym kształcie. Dno grillowe zapewnia przyrządzanie grillowanych smakołyków, a efektowna podstawka z podgrzewaczem pozwala wyeksponować dania na stole.

Cena303,44 zł
Ocena:  
(0)  
  • Tylko online

Patelnia Tognana Fusion Taste Tegame 14cm + deska

Patelnia z serii Tognana Fusion Taste to żeliwne, okrągłe naczynie do smażenia, stylizowane wyglądem na patelnię vintage. Żeliwo, z którego jest wytworzona patelnia gwarantuje równomierne nagrzewanie i utrzymywanie temperatury przez długi czas. Włoska marka Tognana to gwarancja jakości patelni.

Cena78,75 zł
Ocena:  
(0)  
  • Tylko online

Patelnia głęboka Tognana Fusion Taste Tegame 11cm + deska

Patelnia z serii Tognana Fusion Taste to niewielkie żeliwne naczynie o walnym kształcie, stylizowane wyglądem na patelnię vintage. Żeliwo, z którego jest wytworzona patelnia gwarantuje równomierne nagrzewanie i utrzymywanie temperatury przez długi czas. Gwarancją jakości patelni jest Tognana – włoski producent naczyń o międzynarodowej renomie.

Cena66,68 zł
Ocena:  
(0)  
  • Tylko online

Patelnia głęboka Tognana Fusion Taste Tegame 17 x 11 cm + deska

Patelnia z serii Tognana Fusion Taste to żeliwne naczynie o walnym kształcie, stylizowane wyglądem na patelnię vintage. Żeliwo, z którego jest wytworzona patelnia gwarantuje równomierne nagrzewanie i utrzymywanie temperatury przez długi czas. Gwarancją jakości patelni jest Tognana – włoski producent naczyń o międzynarodowej renomie.

Cena70,35 zł
Ocena:  
(0)  
  • Tylko online

Patelnia owalna Tognana Fusion Taste 27cm + deska

Patelnia z serii Tognana Fusion Taste to żeliwne, owalne naczynie do smażenia i zapiekania. Żeliwo, z którego jest wytworzona patelnia gwarantuje równomierne nagrzewanie i utrzymywanie temperatury przez długi czas. Włoska marka Tognana to gwarancja jakości patelni.

Cena112,35 zł
Ocena:  
(0)  
  • Tylko online

Patelnia Tognana Fusion Taste 15cm + deska

Patelnia z serii Tognana Fusion Taste to żeliwne naczynie do smażenia, stylizowane wyglądem na patelnię vintage. Żeliwo, z którego jest wytworzona patelnia gwarantuje równomierne nagrzewanie i utrzymywanie temperatury przez długi czas. Włoska marka Tognana to gwarancja jakości patelni.

Cena61,43 zł
Ocena:  
(0)  
  • Tylko online

Patelnia Tognana Fusion Taste 14 x 14cm + deska

Patelnia z serii Tognana Fusion Taste to żeliwne naczynie do smażenia w kwadratowym kształcie, stylizowane wyglądem na patelnię vintage. Żeliwo, z którego jest wytworzona patelnia gwarantuje równomierne nagrzewanie i utrzymywanie temperatury przez długi czas. Producentem patelni jest włoska Tognana, w której portfolio znajdują się wysokiej jakości naczynia do gotowania oraz komplety obiadowe.

Cena59,84 zł
Ocena:  
(0)  
  • Tylko online

Patelnia Tognana Fusion Taste 21 cm + deska

Okrągła patelnia o średnicy 21 cm z żeliwa z wyjmowanym uchwytem szczypiec i podstawką z drewna bukowego. Żeliwo, z którego jest wytworzona patelnia gwarantuje równomierne nagrzewanie i utrzymywanie temperatury przez długi czas. Włoska marka Tognana to gwarancja jakości patelni.

Cena107,10 zł
Ocena:  
(0)  
  • Tylko online

Patelnia Tognana Fusion Taste Grill 13cm + deska

Patelnia z serii Tognana Fusion Taste to żeliwne naczynie z podłożem grillowym, stylizowane wyglądem na patelnię w stylu vintage. Żeliwo, z którego jest wytworzona patelnia gwarantuje równomierne nagrzewanie i utrzymywanie temperatury przez długi czas. Gwarancją jakości patelni jest Tognana – włoski producent naczyń o międzynarodowej renomie.

Cena59,33 zł
Ocena:  
(0)  

Patelnie żeliwne pojawiają się w kuchniach od lat. Tego typu patelnie wyróżniają się trwałością, nie zniekształcają się i są odporne na zadrapania oraz uszkodzenia. To nie koniec, patelnie z żeliwa równomiernie rozprowadzają ciepło i długo utrzymują temperaturę, z pewnością przydadzą się podczas przygotowywania różnego typu potraw. 

Patelnie z żeliwa Tognana - szeroka oferta 

W naszej ofercie dostępne są patelnie okrągłe i owalne, o różnej średnicy i głębokości, patelnie grillowe, które nie wymagają użycia tłuszczu czy patelnie kwadratowe. Każdy z modeli umożliwi przygotowanie smacznych dań i sprawi, że gotowanie będzie jeszcze przyjemniejsze. Proponowane przez nas patelnie z żeliwa sprawdzają się w przypadku kuchenek gazowych, elektrycznych, indukcyjnych, ceramicznych. Patelki przeznaczone są także do używania w piekarniku oraz w zmywarce. Do niektórych modeli dołączona jest wykonana z drewna bukowego, pełniąca funkcję podstawki deska. 

Zapraszamy na zakupy!