Filtruj według

Cena

Cena

  • 52,00 zł - 101,00 zł

Nowości

Aktualności

Wśród wszelkiego typu wypieków bardzo dużą popularnością cieszy się piernik. Jakie bakalie do...
Owoce suszone coraz częściej polecane są jako zdrowa przekąska, zamiennik słodyczy, alternatywa...

Patelnie żeliwne

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Aktywne filtry

  • Tylko online

TOGNANA FUSION TASTE TEGAME 14 CM + DESKA

Patelnia z serii Tognana Fusion Taste to żeliwne, okrągłe naczynie do smażenia, stylizowane wyglądem na patelnię vintage. Żeliwo, z którego jest wytworzona patelnia gwarantuje równomierne nagrzewanie i utrzymywanie temperatury przez długi czas. Włoska marka Tognana to gwarancja jakości patelni.

Cena 70,13 zł
  • Tylko online

PATELNIA GŁĘBOKA TOGNANA FUSION TASTE TEGAME 11 CM + DESKA

Patelnia z serii Tognana Fusion Taste to niewielkie żeliwne naczynie o walnym kształcie, stylizowane wyglądem na patelnię vintage. Żeliwo, z którego jest wytworzona patelnia gwarantuje równomierne nagrzewanie i utrzymywanie temperatury przez długi czas. Gwarancją jakości patelni jest Tognana – włoski producent naczyń o międzynarodowej renomie.

Cena 59,36 zł
  • Tylko online

PATELNIA GŁĘBOKA TOGNANA FUSION TASTE TEGAME 17 X 11 CM + DESKA

Patelnia z serii Tognana Fusion Taste to żeliwne naczynie o walnym kształcie, stylizowane wyglądem na patelnię vintage. Żeliwo, z którego jest wytworzona patelnia gwarantuje równomierne nagrzewanie i utrzymywanie temperatury przez długi czas. Gwarancją jakości patelni jest Tognana – włoski producent naczyń o międzynarodowej renomie.

Cena 61,52 zł
  • Tylko online

PATELNIA OWALNA TOGNANA FUSION TASTE 27 CM + DESKA

Patelnia z serii Tognana Fusion Taste to żeliwne, owalne naczynie do smażenia i zapiekania. Żeliwo, z którego jest wytworzona patelnia gwarantuje równomierne nagrzewanie i utrzymywanie temperatury przez długi czas. Włoska marka Tognana to gwarancja jakości patelni.

Cena 100,06 zł
  • Tylko online

PATELNIA TOGNANA FUSION TASTE GRILL 13 CM + DESKA

Patelnia z serii Tognana Fusion Taste to żeliwne naczynie z podłożem grillowym, stylizowane wyglądem na patelnię w stylu vintage. Żeliwo, z którego jest wytworzona patelnia gwarantuje równomierne nagrzewanie i utrzymywanie temperatury przez długi czas. Gwarancją jakości patelni jest Tognana – włoski producent naczyń o międzynarodowej renomie.

Cena 52,18 zł
  • Tylko online

PATELNIA TOGNANA FUSION TASTE 15 CM + DESKA

Patelnia z serii Tognana Fusion Taste to żeliwne naczynie do smażenia, stylizowane wyglądem na patelnię vintage. Żeliwo, z którego jest wytworzona patelnia gwarantuje równomierne nagrzewanie i utrzymywanie temperatury przez długi czas. Włoska marka Tognana to gwarancja jakości patelni.

Cena 52,40 zł
  • Tylko online

PATELNIA TOGNANA FUSION TASTE 14 X 14 CM + DESKA

Patelnia z serii Tognana Fusion Taste to żeliwne naczynie do smażenia w kwadratowym kształcie, stylizowane wyglądem na patelnię vintage. Żeliwo, z którego jest wytworzona patelnia gwarantuje równomierne nagrzewanie i utrzymywanie temperatury przez długi czas. Producentem patelni jest włoska Tognana, w której portfolio znajdują się wysokiej jakości naczynia do gotowania oraz komplety obiadowe.

Cena 52,41 zł
  • Tylko online

TOGNANA FUSION TASTE PATELNIA 21 CM + DESKA

Okrągła patelnia o średnicy 21 cm z żeliwa z wyjmowanym uchwytem szczypiec i podstawką z drewna bukowego. Żeliwo, z którego jest wytworzona patelnia gwarantuje równomierne nagrzewanie i utrzymywanie temperatury przez długi czas. Włoska marka Tognana to gwarancja jakości patelni.

Cena 94,07 zł

Patelnie żeliwne pojawiają się w kuchniach od lat. Tego typu patelnie wyróżniają się trwałością, nie zniekształcają się i są odporne na zadrapania oraz uszkodzenia. To nie koniec, patelnie z żeliwa równomiernie rozprowadzają ciepło i długo utrzymują temperaturę, z pewnością przydadzą się podczas przygotowywania różnego typu potraw. 

Patelnie z żeliwa Tognana - szeroka oferta 

W naszej ofercie dostępne są patelnie okrągłe i owalne, o różnej średnicy i głębokości, patelnie grillowe, które nie wymagają użycia tłuszczu czy patelnie kwadratowe. Każdy z modeli umożliwi przygotowanie smacznych dań i sprawi, że gotowanie będzie jeszcze przyjemniejsze. Proponowane przez nas patelnie z żeliwa sprawdzają się w przypadku kuchenek gazowych, elektrycznych, indukcyjnych, ceramicznych. Patelki przeznaczone są także do używania w piekarniku oraz w zmywarce. Do niektórych modeli dołączona jest wykonana z drewna bukowego, pełniąca funkcję podstawki deska. 

Zapraszamy na zakupy!