Nowości

Aktualności

Wśród wszelkiego typu wypieków bardzo dużą popularnością cieszy się piernik. Jakie bakalie do...
Owoce suszone coraz częściej polecane są jako zdrowa przekąska, zamiennik słodyczy, alternatywa...

Domowa apteczka

Jest 212 produktów.

Pokazano 1-15 z 212 pozycji

Aktywne filtry

 • Tylko online

MyVita Witamina D3 4000 j.m. FORTE - KROPLE 30ml (600 porcji)

Doskonałej jakości witamina D3 pochodzenia naturalnego z lanoliny• witamina została rozpuszczona w certyfikowanej ekologicznej oliwie z oliwek extra virgin BIO• doskonała wchłanialność już w momencie aplikacji Doskonałej jakości witamina D3 pochodzenia naturalnego, pozyskiwana z lanoliny w formie cholekalcyferolu.

Cena 29,92 zł
 • Tylko online

SILVER Witamina K2+D3 60kaps. (100mcg + 2000IU) MyVita

MyVita SILVER Naturalna witamina K2 MK-7 + D3 FORTE 100 mcg + 2000 IU BEZ SZTUCZNYCH DODATKÓW I WYPEŁNIACZY 60 kapsułek Suplement dietyProdukt może być stosowany przez wegetarian. Preparat składa się wyłącznie z aktywnych składników bez sztucznych dodatków i wypełniaczy.

Cena 52,44 zł
 • Tylko online

SILVER Witamina B-50 Complex MAX 60kaps. MyVita

Maksymalne poziomy witamin z grupy B 60 kapsułek Suplement diety BEZ SZTUCZNYCH DODATKÓW I WYPEŁNIACZY. Wysokie poziomy wszystkich 8. witamin z grupy B w celu uzyskania maksymalnej skuteczności suplementacji. Preparat dodatkowo wzmocniony choliną, inozytolem i kwasem p-aminobenzoesowy (PABA).

Cena 50,35 zł
 • Tylko online

ASEPTA Rozmarine R99 100ml - Olejek z rozmarynu + olejek szałwiowy

Rozmarine R99 - suplement diety - to oryginalna formuła olejku szałwiowego z olejkiem rozmarynowym, która doskonale wspiera kondycję stawów. Wytwarzany tradycyjną metodą destylacji parą wodną. Połączenie olejku rozmarynowego z olejkiem z szałwii to kumulacja składników aktywnych z obydwu roślin w jednym produkcie.

Cena 106,63 zł
 • Tylko online

ASEPTA Rozmarine R99 30ml - Olejek z rozmarynu + olejek szałwiowy

Rozmarine R99 - suplement diety - to oryginalna formuła olejku szałwiowego z olejkiem rozmarynowym, która doskonale wspiera kondycję stawów. Wytwarzany tradycyjną metodą destylacji parą wodną. Połączenie olejku rozmarynowego z olejkiem z szałwii to kumulacja składników aktywnych z obydwu roślin w jednym produkcie. Rozmarine R99 wzbogaca dietę w niezbędne kwasy, związki aktywne i witaminy.

Cena 60,39 zł
 • Tylko online

ASEPTA Rozmarine R99 10ml - Olejek z rozmarynu + olejek szałwiowy

Rozmarine R99 - suplement diety - to oryginalna formuła olejku szałwiowego z olejkiem rozmarynowym, która doskonale wspiera kondycję stawów. Wytwarzany tradycyjną metodą destylacji parą wodną. Połączenie olejku rozmarynowego z olejkiem z szałwii to kumulacja składników aktywnych z obydwu roślin w jednym produkcie. Rozmarine R99 wzbogaca dietę w niezbędne kwasy, związki aktywne i witaminy.

Cena 40,25 zł
 • Tylko online

MyVita Witamina D3 2000 j.m. - KROPLE 30ml (600 porcji)

MyVita Witamina D3 2000IU FORTE Quali®-D - krople 30 ml • doskonałej jakości witamina D3 w opatentowanej postaci Quali®-D pochodzenia naturalnego z lanoliny• witamina została rozpuszczona w certyfikowanej ekologicznej oliwie z oliwek extra virgin BIO• doskonała wchłanialność już w momencie aplikacji.

Cena 29,92 zł
 • Tylko online

MyVita Witamina D3 2000 j.m. - KROPLE XL 50ml (1000 porcji)

MyVita Witamina D3 FORTE Quali®-D krople 2000IU - Duże opakowanie XL - 50 ml • doskonałej jakości witamina D3 w opatentowanej postaci Quali®-D pochodzenia naturalnego wytwarzana z lanoliny• witamina zawieszona w certyfikowanej ekologicznej oliwie z oliwek extra virgin BIO• doskonała wchłanialność już w momencie aplikacji

Cena 38,07 zł
 • Tylko online

MyVita Witamina K2 100mcg + D3 2000 j.m. Forte - KROPLE 30ml

Produkt to wysokiej jakości opatentowane: witamina D Quali-D® pochodzenia naturalnego w formie cholekalcyferolu i naturalna witamina K2 VitaMK7®..Witaminy zostały rozpuszczone w certyfikowanej oliwie z oliwek extra virgin BIO pochodzącej z kontrolowanych upraw ekologicznych. Gwarantuje to, że na żadnym etapie produkcji nie zostały użyte chemiczne nawozy oraz sztuczne środki ochrony roślin.

Cena 70,87 zł
 • Tylko online

MyVita Witamina D3 Family Dzieci & Dorośli - KROPLE 30ml

MyVita Witamina D3 Family 400IU – 2000IU Dzieci i Dorośli krople 30 ml Suplement diety. Porcje witaminy D dostosowane zarówno do potrzeb dzieci jak i dorosłych• witamina D3 w opatentowanej postaci Quali®-D• witamina rozpuszczona w certyfikowanej ekologicznej oliwie z oliwek extra virgin BIO Doskonałej jakości witamina D3 pochodzenia naturalnego,

Cena 29,92 zł
 • Tylko online

MyVita Witaminy ADEK Forte - KROPLE 30ml

Wysokiej jakości witamina A oraz witaminy D, E i K pochodzenia naturalnego w zaawansowanych i opatentowanych formach o doskonałej wchłanialności. Witaminy rozpuszczone w certyfikowanej oliwie z oliwek extra virgin BIO pochodzącej z kontrolowanych upraw ekologicznych.

Cena 77,88 zł
 • Tylko online

MyVita Witamina A + E - KROPLE 30ml (800mcg + 12mg)

Preparat to wysokiej jakości naturalna witamina E w opatentowanej formie Quali®-E oraz witamina A. Witaminy zostały rozpuszczone w oliwie z oliwek extra virgin pochodzącej z certyfikowanych i kontrolowanych upraw ekologicznych.

Cena 45,68 zł
 • Tylko online

MyVita Witamina B12 100mcg - KROPLE 30ml - Metylokobalamina

Witamina B12 w doskonale wchłanialnej, aktywnej formie metylokobalaminy.  Taka forma, w odróżnieniu od popularnie stosowanej cyjanokobalaminy, posiada grupę metylową zamiast cyjanku, więc nie jest on dostarczany do organizmu. Witamina B12 to składnik ropzuszczalny w wodzie, ważny dla prawidłowego funkcjonowania wielu procesów zachodzących w organizmie. Produkt idealny dla osób prowadzących wegetariański lub wegański tryb życia.

Cena 35,85 zł
 • Tylko online

MyVita Witamina K2 MK-7 - KROPLE 30ml

Witamina K2 Mk-7 powstaje w sposób naturalny w trakcie procesu fermentacji kultur bakterii Bacilus subtilis natto. Produkt jest wolny od GMO. Witamina K2 w postaci menachinonu-7 (MK-&) jest najbardziej biodostępną i bioaktywną formą witaminy K2.Witamina K2 pomaga w utrzymaniu zdrowych kości, przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi.

Cena 61,42 zł
 • Tylko online

Balsam regenerujący z sadła gęsi 200 ml Desmal

Balsam regenerujący - jest szczególnie polecany dla osób z dolegliwościami stawowymi. Można go stosować do masażu barku, biodra, kolana, łokcia, nadgarstka, a także kostki czy pięty. Może być także używany do kręgosłupa, jednak jego masaż powinno powierzyć się specjaliście. 

Cena 25,30 zł