Nowości

Aktualności

Wśród wszelkiego typu wypieków bardzo dużą popularnością cieszy się piernik. Jakie bakalie do...
Owoce suszone coraz częściej polecane są jako zdrowa przekąska, zamiennik słodyczy, alternatywa...

Bezpieczeństwo i higiena

Jest 22 produktów.

Pokazano 1-15 z 22 pozycji

Aktywne filtry

  • Tylko online

Maseczka ochronna dwuwarstwowa, 100% bawełna, szara 1 szt. Sakwabag

Maseczka ochronna wielorazowego użytku. 100% bawełna. Obniża potencjalne zagrożenie wynikające z kontaktu z nosicielami oraz niweluje bezpośrednie (odruchowe) dotykanie twarzy, ust, obgryzanie paznokci.

Cena 13,93 zł
  • Tylko online

Zestaw maseczka ochronna z kieszonką na wymienny filtr + 20 filtrów 100% bawełna Sakwabag

Maseczka ochronna wielokrotnego użytku. Obniża potencjalne zagrożenie wynikające z kontaktu z nosicielami oraz niweluje bezpośrednie (odruchowe) dotykanie twarzy, ust, obgryzanie paznokci.

Cena 35,37 zł
  • Tylko online

Maseczka ochronna dwuwarstwowa 100% bawełna czarna 1 szt Sakwabag

Maseczka ochronna wielorazowego użytku. 100% bawełna. Obniża potencjalne zagrożenie wynikające z kontaktu z nosicielami oraz niweluje bezpośrednie (odruchowe) dotykanie twarzy, ust, obgryzanie paznokci.

Cena 13,93 zł
  • Tylko online

Maseczka dziecięca, profilowana koty

Profilowana maseczka bawełniana dla dzieci wielokrotnego użytku. Wzór: koty. Obniża potencjalne zagrożenie wynikające z kontaktu z nosicielami oraz niweluje bezpośrednie (odruchowe) dotykanie twarzy, ust, obgryzanie paznokci.

Cena 12,66 zł
  • Tylko online

Maseczka dziecięca, profilowana liski

Profilowana maseczka bawełniana dla dzieci wielokrotnego użytku. Wzór: liski. Obniża potencjalne zagrożenie wynikające z kontaktu z nosicielami oraz niweluje bezpośrednie (odruchowe) dotykanie twarzy, ust, obgryzanie paznokci.

Cena 12,66 zł
  • Tylko online

Maseczka dwustronna bawełniana mix wzorów 1szt

Wielorazowa maseczka dla dzieci. 100% bawełny. Pomaga zmniejszyć ryzyko przedostania się do organizmu kurzu, pyłu, drobnych substancji oraz ryzyko zarażenia się drobnoustrojami m.in wirusami.

Cena 12,66 zł
  • Tylko online

Maseczka bawełniana, profilowana dla dorosłych mix wzorów 1szt.

Wielorazowa maseczka dla dorosłych. 100% bawełny. Pomaga zmniejszyć ryzyko przedostania się do organizmu kurzu, pyłu, drobnych substancji oraz ryzyko zarażenia się drobnoustrojami m.in wirusami.

Cena 12,66 zł
  • Tylko online

Maseczka dziecięca, profilowana rybki

Profilowana maseczka bawełniana dla dzieci wielokrotnego użytku. Wzór: rybki. Obniża potencjalne zagrożenie wynikające z kontaktu z nosicielami oraz niweluje bezpośrednie (odruchowe) dotykanie twarzy, ust, obgryzanie paznokci.

Cena 12,66 zł

DuoLife Herbal Body Care 50ml

DuoLife Anitbacterial Clean Hands Gel to antybakteryjny żel do pielęgnacji skóry dłoni. Skutecznie chroniący, aż do 8 godzin. Posiada potrójne działanie: antybakteryjne, antywirusowe , antyseptyczne, wynikające z zawartości 5 olejków eterycznych, wzmocnione dodatkiem mentolu. To ochrona i pielęgnacja bez wysuszania skóry dłoni.

Cena 14,88 zł
  • -20%

ULTRA PROTECT Maseczka flizelinowa 50 szt.

Bezpieczna, wygodna, lekka i łatwa w użytkowaniu. Maseczka to dobre rozwiązanie dla osób mających bezpośredni kontakt z innymi osobami, w szczególności dla osób pracujących w handlu, gastronomii, służbie zdrowia, usługach kurierskich.

Cena podstawowa 35,00 zł -20% Cena 28,00 zł
  • -20%

ULTRA PROTECT Mini przyłbica ochronna

Mini przyłbica ochronna HPT stosowana jest jako skuteczne zabezpieczenie w codziennych, niezbędnych czynnościach. Minimalizuje ryzyko związane z kontaktem z wirusami oraz innymi drobnoustrojami przenoszonymi drogą kropelkową. Wprowadza komfort i poczucie bezpieczeństwa podczas bezpośrednich kontaktów z innymi osobami. 

Cena podstawowa 15,99 zł -20% Cena 12,79 zł

DEZYNMAX TZF Płyn do dezynfekcji 5 l

DEZYNMAX TZF Płyn do dezynfekcji powierzchni oraz urządzeń. 

Produkt służący do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk o działaniu wirusobójczym, bakteriobójczym i grzybobójczym. 

Produkt do powszechnego stosowania oraz do zastosowania w obszarze medycznym. 

Nanieść preparat na suche i czyste powierzchnie lub urządzenia dbając o całkowite ich pokrycie. Działanie wirusobójcze preparatu występuje po 30 sekundach. 

Cena 148,70 zł

HANDsept Płyn oczyszczający do rąk 500 ml

HANDsept płyn oczyszczający do rąk na bazie alkoholu > 70% bez konieczności zmywania wodą. Do powszechnego stosowania. Przed użyciem należy zapoznać się z informacją na etykiecie. 

Zawiera: Izopropanol 

Cena 36,52 zł