Dzbanek na mleko - Sklep Lekki Styl

Dzbanki na mleko

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Aktywne filtry

 • Tylko online

Dzbanek do mleka Tognana Amour 250 ml

Biały, kamionkowy dzbanek na mleko z ręcznie malowanym napisem „Joie” oznaczającym radość i romantycznym akcentem serduszek. Włoska marka Tognana znana z oryginalnego wzornictwa i wyjątkowej jakości wykonania.

Cena39,99 zł
Ocena:  
(0)  
 • Tylko online

Dzbanek do mleka Kaufgut Forever 350 ml

Wysokiej jakości dzbanek do mleka o pojemności 350 ml. Nowoczesny w swojej formie dzbanek wykonany jest z polerowanej stali nierdzewnej. Przydatny dodatek przy serwowaniu kawy dla osób, które piją kawę z mlekiem. Forever to ekskluzywna marka firmy KAUFGUT, której misją jest najwyższa jakość i innowacyjność produktów.

Cena70,99 zł
Ocena:  
(0)  
 • Tylko online

Dzbanek do mleka Kaufgut Forever 600 ml

Wysokiej jakości dzbanek do mleka o pojemności 600 ml. Nierozłączny do serwowania kawy dla osób, które piją kawę z mlekiem. Nowoczesny w swojej formie dzbanek wykonany jest z polerowanej stali nierdzewnej. Forever to ekskluzywna marka firmy KAUFGUT, której misją jest najwyższa jakość i innowacyjność produktów.

Cena91,99 zł
Ocena:  
(0)  
 • Tylko online

Dzbanek do mleka Kaufgut Forever 900 ml

Wysokiej jakości dzbanek do mleka o pojemności 900ml. Nowoczesny w swojej formie dzbanek wykonany jest z polerowanej stali nierdzewnej. Nierozłączny przy serwowaniu kawy dla osób, które piją kawę z mlekiem. Forever to ekskluzywna marka firmy KAUFGUT, której misją jest najwyższa jakość i innowacyjność produktów.

Cena119,99 zł
Ocena:  
(0)  
 • Tylko online

Dzbanek do mleka Kaufgut Forever 150 ml

Wysokiej jakości dzbanek do mleka o pojemności 150 ml. Nowoczesny w swojej formie dzbanek wykonany jest z polerowanej stali nierdzewnej. Przydatny dodatek przy serwowaniu kawy dla osób, które piją kawę z mlekiem. Forever to ekskluzywna marka firmy KAUFGUT, której misją jest najwyższa jakość i innowacyjność produktów.

Cena49,99 zł
Ocena:  
(0)  
 • Tylko online

Dzbanek do mleka Kaufgut Forever Arte 350 ml

Dzbanek do mleka Kaufgut Forever z serii Arte jest wykonany ze stali nierdzewnej. Nowoczesne wzornictwo sprawia, że dzbanek wyjątkowo prezentuje się na stole podczas serwowania kawy z dodatkiem mleka. Forever to ekskluzywna marka firmy KAUFGUT, której misją jest najwyższa jakość i innowacyjność produktów.

Cena115,99 zł
Ocena:  
(0)  
 • Tylko online

Dzbanek do mleka Kaufgut Forever Arte 550 ml

Dzbanek do mleka Forever z serii Arte jest wykonany ze stali nierdzewnej. Nowoczesne, eleganckie wzornictwo sprawia, że dzbanek wyjątkowo prezentuje się na stole podczas serwowania kawy z dodatkiem mleka. Forever to ekskluzywna marka firmy KAUFGUT, której misją jest najwyższa jakość i innowacyjność produktów.

Cena125,99 zł
Ocena:  
(0)  
 • Tylko online

Dzbanek do mleka Kaufgut Forever Arte 750 ml

Dzbanek do mleka Forever z serii Arte jest wykonany ze stali nierdzewnej. Na zewnętrznej stronie posiada elegancką powłokę. Duża pojemność i nowoczesne wzornictwo sprawiają, że dzbanek wyjątkowo prezentuje się na stole podczas serwowania kawy z dodatkiem mleka. Forever to ekskluzywna marka firmy KAUFGUT, której misją jest najwyższa jakość i innowacyjność produktów.

Cena139,99 zł
Ocena:  
(0)  
 • Tylko online

Dzbanek do mleka Kaufgut Forever Arte Czarny 350 ml

Średniej wielkości dzbanek do mleka marki Forever z serii Arte Black jest wykonany ze stali nierdzewnej. Na zewnętrznej stronie posiada elegancką, czarną powłokę. Nowoczesne wzornictwo sprawia, że dzbanek wyjątkowo prezentuje się na stole podczas serwowania kawy z dodatkiem mleka. Forever to ekskluzywna marka firmy KAUFGUT, której misją jest najwyższa jakość i innowacyjność produktów.

Cena135,99 zł
Ocena:  
(0)  
 • Tylko online

Dzbanek do mleka Kaufgut Forever Arte czarny 550 ml

Dzbanek do mleka Forever z serii Arte Black jest wykonany ze stali nierdzewnej. Na zewnętrznej stronie posiada elegancką, czarną powłokę. Duża pojemność i nowoczesne wzornictwo sprawiają, że dzbanek wyjątkowo prezentuje się na stole podczas serwowania kawy z dodatkiem mleka.

Cena147,99 zł
Ocena:  
(0)  
 • Tylko online

Dzbanek do mleka Kaufgut Forever Arte czarny 750 ml

Dzbanek do mleka Forever z serii Arte Black jest wykonany ze stali nierdzewnej. Na zewnętrznej stronie posiada elegancką, czarną powłokę. Duża pojemność i nowoczesne wzornictwo sprawiają, że dzbanek wyjątkowo prezentuje się na stole podczas serwowania kawy z dodatkiem mleka.

Cena166,99 zł
Ocena:  
(0)  
 • Tylko online
 • -20%

Cukiernica + dzbanek do mleka - zestaw 4 elem. Giannini

Zestaw ze stali nierdzewnej, w którego skład wchodzą: cukierniczka, dzbanek do mleka, spodek i łyżeczka. Projekt zestawu pochodzi z rąk uznanego projektanta  Khodiego Feiza, który inspirował się innymi liniami produktów firmy Giannini. Jego pomysłowość sprawiła, że zestaw można układać jeden na drugim. Spodek może służyć jako pokrywka do cukiernicy, podstawka do dzbanka na mleko lub pod łyżeczkę.

Cena podstawowa196,69 zł-20%Cena157,35 zł
Ocena:  
(0)  

Poniżej znajdą Państwo bogaty wybór starannie wykonanych dzbanków na mleko. Są one niezbędnym wyposażeniem każdego domu. Umożliwiają estetyczne podanie mleczka lub śmietanki do kawy w czasie spotkań z przyjaciółmi i rodziną. W kawiarniach, czy restauracjach używane są najczęściej do spieniania mleka lub podawania śmietanki do posiłków. Oprócz użyteczności, dzbanki na mleko wyróżniają się estetycznym designem. Wybór w zakresie wzornictwa i stylu, umożliwia dopasowanie ich do każdej przestrzeni – zarówno tej tradycyjnej, jak i urządzonej w nowoczesnym stylu.

Nasza oferta

Oferujemy dzbanki na mleko w najróżniejszych kształtach, stylach i kolorach, wykonane z różnych materiałów takich jak porcelana, czy metal. Dobre wykonanie umożliwi zadowolenie najbardziej wymagających klientów, a duży wybór sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Dzbanuszki są wykonane w sposób umożliwiający wygodne korzystanie z nich w każdym otoczeniu – zarówno domowym, jak i gastronomicznym. Ergonomiczny kształt ułatwia ich mycie i czyszczenie.