Pod niebem pełnym cudów … najlepiej smakuje

Pod niebem pełnym cudów … najlepiej smakuje

Pod niebem pełnym cudów … najlepiej smakuje

Kiedy na zewnątrz robi się cieplej, zaczyna rosnąć soczyście zielona trawa, kwitną kwiaty i drzewa … warto w takich momentach przenieść swoją jadalnię na taras lub ogród. Jeśli ktoś mieszka w bloku i ma balkon, wówczas proponujemy przerobienie go na mini-taras, na którym balkonowe rośliny będą pieścić oczy, a mały stolik pozwoli na delektowanie się kuchennymi specjałami.

Nie tylko na wyjątkowe okazje, ale tak po prostu na co dzień, miło jest spożywać posiłki na łonie natury.  Po dniu pracy, różnych trudnościach, każdy z przyjemnością zasiądzie wygodnie na leżaku lub w fotelu na tarasie, na balkonie lub w ogródku. Kiedy nadejdą letnie wieczory, w tym relaksującym klimacie odpoczynku będziemy delektować się zapachem zasypiającego dnia, kiedy wszystkie rośliny pachną jakby bardziej intensywnie. Podobnie, spożywane potrawy będą wyglądać wyśmienicie i pachnieć podobnie jak lato, jeśli tylko wniesiemy w ich wygląd odrobinę fantazji.

Postaw na oprawę posiłków podczas garden-party lub podczas mniejszych spotkań na świeżym powietrzu

To co na talerzu może cieszyć oczy, ale podane w oryginalny, po prostu piękny sposób, wnosi wiele ciepła i relaksującej atmosfery przy stole. Lekki Styl swoją bogatą ofertą pragnie zapewnić nieszablonowe piękno podawania posiłków. Nasze propozycje możesz z powodzeniem używać na tarasach, balkonach czy w ogrodach. Zaskoczą one wielobarwną kolorystyką, modnymi dekorami i klimatycznym wzornictwem. Z powodzeniem możesz je użyć podczas przyjęć typu garden party, jak i podczas skromnych, spotkań w mniejszym gronie.

Propozycje Lekki Styl sprawdzą się podczas romantycznych aranżacji stołu i posiłków. Ciekawe wzornictwo nawiązujące do stylu rustykalnego znajdą miłośnicy tego typu aranżacji. W ofercie naszego sklepu odnajdziesz także wiele motywów roślinnych, morskich, subtelnych dekorów, artystycznych linii, a także podniosłej elegancji. Wszystko to głównie we włoskim stylu marki Tognana, która wiedzie prym wzornictwa w Europie od ponad dwóch wieków.

Flora i fauna tematem przewodnim marki Tognana

Organizując posiłki na zewnątrz podkreśl ich klimat serwując dania i napoje w naczyniach z dekorami roślinnymi i zwierzęcymi. Niech naturalność i piękno przyrody podkreślają naczynia z serii:

  • Tognana Jungle:

Zapraszamy także do świata egzotycznych dekorów, które nawiązują do klimatu palm, tropikalnych monster, intensywnych kolorów. Dzięki takiej aranżacji stołu zachwycisz swoich gości oryginalną namiętnością egzotyki. W takim motywie nie tylko znajdziesz talerze czy filiżanki, ale też podkładki na stół czy pojemniki, w których można podać różne słone i słodkie przysmaki do chrupania.

  • Tognana Audrey, w tym:

  • Tognana Pop Flower Gaia:

  • Tognana Fruits

Tematem przewodnim serii Fruits są kolorowe warzywa i owoce, które idealnie wkomponują się w naturalną scenerię garden party. Poza zestawem talerzy możesz zamówić kolorowy dzbanek – karafkę o pojemności 1,2 l oraz komplet 6 szklanek. Wesoły ton inspiracji warzywno-owocowych urozmaici zewnętrzny stół.

  • Tognana Saint Tropez Tirreno i inne produkty w morskim stylu

Możesz serwować swoje posiłki w szacie klimatu morskiego nadając im wyjątkowej, wakacyjnej i lekkiej nuty. W ofercie Lekkiego Stylu znajdziesz serię Saint Tropez Tirreno z delikatnym dekorem rybek, jak również filiżanki i oryginalne talerze do różnych przystawek w kształcie ryb czy rozgwiazdy.

Kolorowa moc posiłków dzięki wielobarwnym wzorom naczyń

W ofercie Lekki Styl wyróżniają się kolorowe wzory talerzy, filiżanek, kubków czy szklanek. Jak tęcza nadają pewnego rodzaju niezwykłość i wprowadzają pozytywną atmosferę przy stole. Mówi się wiele o leczeniu kolorami. Doskonale wiemy, że dzięki naszym kolorowym propozycjom o wiele bardziej przyjemne będą spotkania z rodziną i przyjaciółmi. Wyróżnij swoje spotkania dzięki kolorom!


Największym powodzeniem w naszej ofercie cieszy się kamionkowa seria Art & Pepper, którą można zamówić w komplecie lub osobno talerze głębokie, obiadowe, deserowe. Do niej urocze filiżanki i kubki. Wybierając tą serię stawiasz na trwałość kamionki i pastelową aranżację stołu.

Szata nie tylko zdobi człowieka, pomyśl więc też o obrusie na zewnętrzny taras lub do ogrodu

W ofercie Lekki Styl stale rozwijamy tę grupę produktów. Obrusy i podkłady na stół są nieodzownym elementem, który tworzy klimat stołu, a na nim szczególnie nam zależy. Spójrz jakie mamy propozycje obrusów i bieżników na Twój garden-party

To tylko wybrane propozycje do przygotowania wyjątkowego miejsca na zewnątrz, które będzie służyć do serwowania posiłków dla rodziny oraz dla gości. Stanie się miejscem odpoczynku, relaksu, aromatycznej konsumpcji i radości spotkania z bliskimi. O tym wyjątkowym, przygotowanym miejscu spotkań i posiłków na łonie natury możemy powiedzieć dokładnie tak jak w tytule – pod niebem pełnym cudów … najlepiej smakuje.

A więc smacznego z Tognaną!
Anna Witkowska

All comments