Nowości

Aktualności

Wśród wszelkiego typu wypieków bardzo dużą popularnością cieszy się piernik. Jakie bakalie do...
Owoce suszone coraz częściej polecane są jako zdrowa przekąska, zamiennik słodyczy, alternatywa...

Meli - Poznajcie nasze wyroby

Jest 59 produktów.

Pokazano 1-15 z 59 pozycji
 • Tylko online

Klocki Meli Maxi Pink Travel Box 230 el.

Klocki Meli Maxi Pink nowe większe klocki konstrukcyjne w kolorach pastelowych. Klocki o wielkości 4,2 x 4,2 cm są łatwiejsze w układaniu przez młodsze dzieci. Kolorowe instrukcje dołączone do zestawu urozmaicają zabawę. Ciekawy pomysł na prezent.
Cena 270,99 zł
 • Tylko online

Klocki Meli Maxi Travel Box 230 el.

Klocki Meli Maxi to zupełnie nowa odsłona znanych i lubianych klocków konstrukcyjnych. Większe elementy o wymiarach 4,2x4,2 cm pozwalają na równie ciekawą zabawę. Teraz budowanie trwałych modeli jest jeszcze bardziej interesujące. Instrukcje w zestawie.
Cena 270,99 zł
 • Tylko online

Klocki Meli Maxi Pink Travel Box 110 el.

Klocki Meli Maxi Pink nowe większe klocki konstrukcyjne w kolorach pastelowych. Klocki o wielkości 4,2 x 4,2 cm są łatwiejsze w układaniu przez młodsze dzieci. Kolorowe instrukcje dołączone są do zestawu. Ciekawy pomysł na prezent. Pudełeczko plastikowe.
Cena 153,38 zł
 • Tylko online

Klocki Meli Maxi Travel Box 110 el.

Klocki Meli Maxi to nowa odsłona znanych i lubianych klocków konstrukcyjnych. Większe elementy o wymiarach 4,2x4,2 cm pozwalają na ciekawą zabawę. Teraz budowanie trwałych modeli jest jeszcze bardziej interesujące. Instrukcje w zestawie. Pudełko z rączką.
Cena 153,38 zł
 • Tylko online

Klocki Meli Constructor Pink Travel 1000 el.

Pudełko zawiera 1000 klocków Meli Constructor Pink. Klocki w bajecznych kolorach uzupełnione o dodatkowe elementy takie jak koła, łączniki czy sześciokąty. Pozwalają na budowanie jeszcze ciekawszych konstrukcji. Pudełeczko idealne na prezent.
Cena 270,99 zł
 • Tylko online

Klocki Meli Constructor Pink Travel 500 el.

Pudełko zawiera 500 klocków Meli Constructor Pink. Klocki w bajecznych kolorach uzupełnione o dodatkowe elementy takie jak koła, łączniki czy sześciokąty. Pozwalają na budowanie jeszcze ciekawszych konstrukcji. Pudełeczko idealne na prezent.
Cena 164,59 zł
 • Tylko online

Klocki Meli Constructor Travel 1000 el.

Zestaw zawiera 1000 klocków Meli Constructor. Klasyczne klocki Meli zostały uzupełnione o dodatkowe elementy: koła, łączniki czy sześciokąty. Klocki zachęcają dzieci do zabawy i łatwo się z nich buduje. Klocki są zapakowane w duże przeźroczyste pudełko.
Cena 270,99 zł
 • Tylko online

Klocki Meli Constructor Travel 500 el.

Kolorowe pudełko zawiera 500 klocków. Koła, łączniki czy sześciokąty to dodatkowe uzupełnienie tego ciekawego zestawu. Pozwala to na budowanie ciekawszych konstrukcji. Łatwo łączące się klocki zachęcają do zabawy. Całość w zamykanym pudełeczku z rączką.
Cena 164,59 zł
 • Tylko online

Klocki Meli Constructor Travel 250 el.

Pudełko zawiera 250 klocków Meli Constructor. Klasyczne klocki Meli zostały uzupełnione o dodatkowe elementy takie jak koła, łączniki czy sześciokąty. Pozwala to na budowanie jeszcze ciekawszych konstrukcji Całość zapakowana w poręczne pudełko z rączką
Cena 94,02 zł
 • Tylko online

Klocki Meli Pink Basic Travel 1000 el.

Pudełko zawiera 1000 klocków Meli Basic w kolorach pastelowych. Klocki mają identyczne ksztłty i bardzo łatwo się ze sobą łączą. Żywe kolory zachęcają do zabawy. Klocki wykonano z bezpiecznego tworzywa i zapakowano w plastikowe pudełeczko rączką.
Cena 200,42 zł
 • Tylko online

Klocki Meli Pink Basic Travel 250 el.

Klocki to doskonały prezent dla każdej małej dziewczynki. Mają naprawdę urocze kolory, które kojarzą się z bajkami i księżniczkami. W zestawie jest aż 250 elementów. Klocki bardzo prosto się łączą. Klocki zapakowane w poręczne zamykane pudełeczko z rączką
Cena 70,50 zł
 • Tylko online

Klocki konstrukcyjne Meli Minis Pastel 400 el.

Zaprojektowane na kształt puzzli elementy bardzo łatwo się łączą w fantazyjne kompozycje. Pastelowe kolory i ciekawe możliwości układania pozwalają na długą kreatywną zabawę. W zestawie znajdują się również inspirujące instrukcje. Idealne na prezent.
Cena 41,38 zł
 • Tylko online

Klocki Meli Basic Travel Box 1000 el.

Klocki o identycznych kształtach pozawalają na budowanie ciekawych konstrukcji. Dzięki miłemu w dotyku tworzywu klocki łatwo się ze sobą łączą a żywe kolory zachęcają do długiej zabawy. Klocki zapakowane w poręczne zamykane plastikowe pudełeczko.
Cena 200,42 zł
 • Tylko online

Klocki Meli Basic Travel Box 500 el.

To ciekawy i uniwersalny zestaw dla małych konstruktorów. Proste kształty i łatwość łączenie to największe zalety. Klocki z tego zestawu można bez obaw zabrać ze sobą w podróż. Są zapakowane w duży, przeźroczysty zamykany pojemnik, co ułatwia sprzątanie.
Cena 117,54 zł
 • Tylko online

Klocki Meli Basic Travel Box 250 el.

Ten zestaw klocków jest odpowiedni zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek. Klocki są bardzo kolorowe i skłaniają do tego, by budować wymyślne przestrzenne konstrukcje. Klocki wykonano z trwałego i bezpiecznego dla maluchów tworzywa.
Cena 70,50 zł