Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

 • 47,00 zł - 142,00 zł

Nowości

Aktualności

Wśród wszelkiego typu wypieków bardzo dużą popularnością cieszy się piernik. Jakie bakalie do...
Owoce suszone coraz częściej polecane są jako zdrowa przekąska, zamiennik słodyczy, alternatywa...

Zaparzacze i kawiarki

Jest 47 produktów.

Pokazano 1-15 z 47 pozycji

Aktywne filtry

 • Tylko online

Zaparzacz Tognana MAGNIFICA 800ml

Uniwersalny dzbanek do zaparzania ziół, herbaty i kawy oraz spieniania mleka. Zwraca swoją uwagę dzięki solidnemu wykonaniu i jakości potwierdzonej przez włoską, renomowaną markę Tognana. Zaparzacz o pojemności 800 ml posiada na końcu tłoka filtr, który zatrzymuje susz naparów oraz fusy od kawy. 

Cena 102,89 zł
 • Tylko online

Zaparzacz Tognana MAGNIFICA 1 L

Uniwersalny dzbanek do zaparzania ziół, herbaty i kawy oraz spieniania mleka. Zwraca swoją uwagę dzięki solidnemu wykonaniu i jakości potwierdzonej przez włoską, renomowaną markę Tognana. Zaparzacz o pojemności 1 litra posiada na końcu tłoka filtr, który zatrzymuje susz naparów oraz fusy od kawy. 

Cena 107,85 zł
 • Tylko online

Zaparzacz Tognana ARMONIA 350ml

Dzbanek do zaparzania o pojemności 350 ml z linii Tognana Armonia to przykład nowoczesnego wzornictwa, które wyróżnia spójność geometrii, trójkątny, oryginalny uchwyt oraz wysokiej jakości materiał i wykończenia. Zaparzacz Armonia to idealny sposób na przygotowywanie herbaty, ziół czy kawy zarówno w domowym zaciszu, jak i dla gości. 

Cena 50,00 zł
 • Tylko online

Zaparzacz Tognana ARMONIA 600 ml

Dzbanek do zaparzania o pojemności 600 ml z linii Tognana Armonia to przykład nowoczesnego wzornictwa, które wyróżnia spójność geometrii, trójkątny, oryginalny uchwyt oraz wysokiej jakości materiał i wykończenia. Zaparzacz Armonia to idealny sposób na przygotowywanie herbaty, ziół czy kawy zarówno w domowym zaciszu, jak i dla gości. 

Cena 60,75 zł
 • Tylko online

Zaparzacz Tognana ARMONIA 800 ml

Dzbanek do zaparzania o pojemności 800 ml z linii Tognana Armonia to przykład nowoczesnego wzornictwa, które wyróżnia spójność geometrii, trójkątny, oryginalny uchwyt oraz wysokiej jakości materiał i wykończenia. Zaparzacz Armonia to idealny sposób na przygotowywanie herbaty, ziół czy kawy zarówno w domowym zaciszu jak i dla gości. 

Cena 73,75 zł
 • Tylko online

Zaparzacz Tognana ARMONIA 1 L

Dzbanek do zaparzania o pojemności 1 litra z linii Tognana Armonia to przykład nowoczesnego wzornictwa, które wyróżnia spójność geometrii, trójkątny, oryginalny uchwyt oraz wysokiej jakości materiał i wykończenia. Zaparzacz Armonia to idealny sposób na przygotowywanie herbaty, ziół czy kawy zarówno w domowym zaciszu, jak i dla gości.

Cena 80,58 zł
 • Tylko online

Zaparzacz Tognana MAGNIFICA 350 ml

Uniwersalny dzbanek do zaparzania ziół, herbaty i kawy oraz spieniania mleka o pojemności 350 ml. Zwraca swoją uwagę dzięki solidnemu wykonaniu i jakości potwierdzonej przez włoską, renomowaną markę Tognana. Zaparzacz posiada na końcu tłoka filtr, który zatrzymuje susz naparów oraz fusy od kawy. 

Cena 73,19 zł
 • Tylko online

Zaparzacz Tognana MAGNIFICA 600ml

Uniwersalny dzbanek do zaparzania ziół, herbaty i kawy oraz spieniania mleka. Zwraca swoją uwagę dzięki solidnemu wykonaniu i jakości potwierdzonej przez włoską, renomowaną markę Tognana. Zaparzacz o pojemności 600 ml posiada na końcu tłoka filtr, który zatrzymuje susz naparów oraz fusy od kawy. 

Cena 86,77 zł
 • Tylko online

Zaparzacz PEDRINI 350 ml

Zaparzacz Pedrini jest wybierany przez miłośników herbaty i naparów ziołowych, dzięki wyjątkowo drobnoziarnistemu filtrowi, który pozwala cieszyć się potężnymi zaletami ziół i owoców w naparze.

Cena 68,93 zł
 • Tylko online

Zaparzacz PEDRINI 600 ml

Zaparzacz Pedrini jest wybierany przez miłośników herbaty i naparów ziołowych, dzięki wyjątkowo drobnoziarnistemu filtrowi, który pozwala cieszyć się potężnymi zaletami ziół i owoców w naparze.

Cena 94,78 zł
 • Tylko online

CZAJNIK SZKLANY Z ZAPARZACZEM 1 L GIANNINI

Uniwersalny, przezroczysty czajnik do zaparzania herbaty i ziół wykonany z trwałego i ultralekkiego szkła borokrzemowego. Pomieści 1 litr napoju. Posiada dość obszerny zaparzacz, w którym umieszcza się sypaną herbatę lub zioła.

Cena 99,91 zł
 • Tylko online

PEZZETTI STEELEXPRESS IND KAWIARKA 2 TZ

Elegancka kawiarka w kolorze błyszczącej stali włoskiego producenta Pezzetti. Jest to najmniejsza wersja kawiarki – 2tz. Można w niej zaparzyć 2 kawy o pojemności filiżanek 50 ml.

Cena 74,00 zł

Zaparzacz do kawy INDUKCJA

Wielu z nas nie wyobraża sobie dnia bez smacznej, aromatycznej kawy. Wspomniany napar przyrządzić można na wiele sposobów, jednym z najwygodniejszych jest użycie kawiarki. Kawiarka to niewielkie, wyglądające jak  dzbanuszek urządzenie działające na zasadzie ciśnieniowej. W konstrukcji kawiarki wyróżniamy: wyposażony w chroniący przed nadmiernym wzrostem ciśnienia zawór bezpieczeństwa, sitko na kawę mieloną oraz pojemnik z rurką, do którego spływa gotowy napar. 

Kawiarka stalowa

Przygotowaliśmy szeroką ofertę kawiarek. Proponujemy kawiarki o różniej pojemności, na przykład umożliwiające przygotowanie dwóch, trzech czy sześciu filiżanek, różniące się designem, w szerokim przedziale cenowym. 

Zadbaliśmy o to, by w naszej ofercie dostępne były wyłącznie kawiarki czołowych marek, między innymi takich jak PEZZETTI czy TOGNANA. Wszystkie modele są łatwe w obsłudze,  bezproblemowe w utrzymaniu w czystości i z pewnością będą doskonale spełniać swoją funkcję przez długi, długi czas.  

Życzymy udanych zakupów, a w razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu, z przyjemnością udzielimy szczegółowych informacji.