Najczęściej kupowane

Najczęściej kupowane

Jest 128 produktów.

Pokazano 1-15 z 128 pozycji
 • Tylko online

Talerz obiadowy, turkusowy Tognana Art & Pepper, 27 cm

Talerz obiadowy Tognana Art & Pepper cechuje turkusowy kolor oraz solidna jakość i trwałość kamionki. W fakturze talerza wtopione są małe, ciemne kropeczki o nieregularnym rozłożeniu i kształcie. 

Cena27,99 zł
Ocena:  
(0)  

  AMARELLO Płatki owsiane Jumbo

  Bezglutenowe płatki owsiane Jumbo mogą stanowić podstawę domowego musli, granoli lub owsianki. Mogą również być składnikiem wypieków - ciastek lub chleba - podnosząc ich wartości odżywcze i wzbogacając smak.

  Cena7,61 zł
  Ocena:  
  (0)  
  • Tylko online

  Noże obiadowe Boston, stal nierdzewna 18/C, zestaw 12 szt.

  Zestaw 12 szt. kutych noży obiadowych wykonanych z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/C, która nie zawiera niklu. Noże są całkowicie bezpieczne dla osób uczulonych na ten pierwiastek. Idealny zestaw do serwowania obiadu i kolacji na ciepło podczas spotkań rodzinnych, przyjęć. Korzystna cena zestawu sprawia, że chętnie po noże serii Boston sięgają restauracje i firmy cateringowe.

  Cena70,35 zł
  Ocena:  
  (0)  
  • Tylko online

  Talerz do zupy, turkusowy Tognana Art & Pepper, 21 cm

  Talerz obiadowy do zupy Tognana Art & Pepper cechuje delikatny, turkusowy kolor oraz wyjątkowa trwałość kamionki. W fakturze talerza wtopione są małe, ciemne kropeczki o nieregularnym rozłożeniu i kształcie. Wygląd talerza nawiązuje do włoskiego stylu rustykalnego.

  Cena23,69 zł
  Ocena:  
  (0)  
  • Tylko online

  Talerz obiadowy, żółty Tognana Art & Pepper, 27 cm

  Talerz obiadowy Tognana Art & Pepper cechuje słoneczna, żółta kolorystyka oraz solidna jakość i trwałość kamionki. W fakturze talerza wtopione są małe, ciemne kropeczki o nieregularnym rozłożeniu i kształcie. 

  Cena27,99 zł
  Ocena:  
  (0)  
  • Tylko online

  Widelce obiadowe Boston, stal nierdzewna 18/C, zestaw 12 szt.

  Zestaw 12 szt. widelców obiadowych wykonanych z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/C, która nie zawiera niklu. Widelce są całkowicie bezpieczne dla osób uczulonych na ten pierwiastek. Przydadzą się podczas serwowania obiadu dla większej rodziny i gości, ale także w biznesie - w restauracji czy organizacji przyjęć przez firmy cateringowe.

  Cena51,44 zł
  Ocena:  
  (0)  
  • Tylko online

  Kubek Tognana Gaia 360 ml

  Kubek Tognana Gaia ma klasyczny kształt, a ręcznie malowane detale inspirowane przyrodą nadają mu wdzięku. Porcelanowy kubek w wielobarwne dekoracje roślinne idealnie wpisuje się w styl romantyczny. 

  Cena24,20 zł
  Ocena:  
  (0)  
  • Tylko online

  Talerz do zupy, żółty Tognana Art & Pepper, 21 cm

  Talerz głęboki Tognana Art & Pepper cechuje energetyczny kolor oraz wyjątkowa trwałość kamionki. W fakturze talerza wtopione są małe, ciemne kropeczki o nieregularnym rozłożeniu i kształcie. Wzornictwo talerza nawiązuje do włoskiego stylu rustykalnego.

  Cena23,69 zł
  Ocena:  
  (0)  
  • Tylko online

  Komplet obiadowy Tognana Pop Flower Pepper Bamboo - 18 szt.

  Urokliwy, pastelowy komplet obiadowy, w skład którego wchodzą talerze do zupy, do drugiego dania oraz talerze deserowe. Łącznie 18 kolorowych talerzy, które swoimi barwami i jakością wykonania podkreślą wyjątkowość każdego spotkania przy stole.

  Cena569,99 zł
  Ocena:  
  (0)  
  • Tylko online

  Serwis obiadowy Tognana Jungle - 18 szt.

  Serwis obiadowy Jungle to stylowe elementy tropikalnych roślin wplecione w zielono-turkusową kolorystykę. Zestaw tworzą talerze wykonane z porcelany. Wysoka jakość użytych materiałów oraz efektowny, modny desing to cechy szczególne tego serwisu.

  Cena509,79 zł
  Ocena:  
  (2)  
  • Tylko online

  Kubek Tognana Gipsy Soft 320 ml

  Kubek Tognana Gipsy Soft jest wykonany z odpornej, białej porcelany. Posiada delikatne, pastelowe zdobienia w 3 odcieniach do wyboru. W zestawie tworzy na stale piękną aranżację do picia w stylu rustykalnym.

  Cena23,69 zł
  Ocena:  
  (0)  
  • Tylko online
  • -10%

  Komplet obiadowy Tognana Pop Flower Gaia - 18 szt.

  Zestaw obiadowy zawierający w swoim wzornictwie elementy florystyczne liści. Tognana Pop Flower Gaia to włoska, znana marka, za którą stoją takie cechy jak najwyższa jakość wykonania oraz oryginalne wzornictwo.

  Cena podstawowa536,10 zł-10%Cena482,49 zł
  Ocena:  
  (1)