Darmowa dostawa od 250 zł!

Butelki, termosy

Jest 29 produktów.

Pokazano 1-15 z 29 pozycji

Aktywne filtry

 • Tylko online

Butelka na nalewkę lub sok Tognana Boti 300 ml

Wzbudź podziw wśród bliskich i podaj wyśmienitą nalewkę lub wykwintny likier w unikalnej butelce Tognana serii Boti o pojemności 300 ml. Zwraca ona uwagę prostym, klasycznym kształtem z oryginalnymi reliefami w stylu francuskim. 

Cena11,99 zł
Ocena:  
(0)  
 • Tylko online

Butelka na nalewkę lub sok Tognana Boti 690 ml

Butelka Boti włoskiej firmy Tognana to znakomity wybór dla każdego miłośnika domowych nalewek i soków. Zwraca uwagę prostym, klasycznym kształtem i ozdobnymi, żłobionymi ornamentami. Zakończona jest klasycznym, naturalnym korkiem.

Cena17,99 zł
Ocena:  
(0)  
 • Tylko online

Butelka na nalewkę lub sok Tognana Boti 830 ml

Butelka Boti włoskiej firmy Tognana to znakomity wybór dla każdego miłośnika domowych nalewek, wina i soków. Butelka Boti zwraca uwagę prostym, klasycznym kształtem, delikatnymi zdobieniami szkła oraz dużą pojemnością 830 ml. 

Cena16,99 zł
Ocena:  
(0)  
 • Tylko online

Butelka Tognana Natural Love, szara 500 ml

Szklana butelka z nakrętką z bambusa włoskiej marki Tognana. Ekologiczne szkło z elementami pochodzącymi z odpadów roślinnych powstałych z pyłu bambusowego i kukurydzianego. Twoje TAK dla środowiska i zdrowia!

Cena63,50 zł
Ocena:  
(0)  
 • Tylko online

Butelka Tognana Natural Love, zielona 500 ml

W butelce Natural Love przygotujesz pyszny, orzeźwiający napój. Możesz ją wykorzystać do wody, soku lub innego trunku. Butelka wykonana jest ze szkła, częściowo jest pokryta silikonowym wzmocnieniem. Bambusowa nakrętka jest doskonałym wykończeniem tej stylowej butelki.

Cena63,50 zł
Ocena:  
(0)  
 • Tylko online

Butelka Tognana Natural Love beżowa 500 ml

Tognana Natural Love Butelka:

Natural Love

Przedmioty wykonane z całkowicie przetworzonego włókna bambusowego i pyłu kukurydzianego odzyskanego z odpadów roślinnych, bez plastyfikatorów i BPA.

Butelka Beżowa

Rozmiar: 500 ml

Cena63,50 zł
Ocena:  
(0)  
 • Tylko online

Termos niebieski Kaufgut 450 ml

Termos w formie bidonu o pojemności 450 ml w niebieskim kolorze. Przydatny w podróży, do szkoły czy na wycieczki. Włoska marka Kaufgut – renomowany producent wyposażenia domu i kuchni. Korzystna cena w stosunku do jakości.

Cena71,50 zł
Ocena:  
(0)  
 • Tylko online

Termos żółty Kaufgut 450 ml

Termos w formie bidonu o pojemności 450 ml w wyróżniającym się, żółtym kolorze. Przydatny w podróży, do szkoły czy na wycieczki. Włoska marka Kaufgut – renomowany producent wyposażenia domu i kuchni. Korzystna cena w stosunku do jakości.

Cena71,50 zł
Ocena:  
(0)  
 • Tylko online

Termos zielony Kaufgut 450 ml

Termos w formie bidonu o pojemności 450 ml w zielonym kolorze. Przydatny w podróży, do szkoły czy na wycieczki. Włoska marka Kaufgut – renomowany producent wyposażenia domu i kuchni. Korzystna cena w stosunku do jakości.

Cena71,50 zł
Ocena:  
(0)  
 • Tylko online

Termos jasnoniebieski Kaufgut 450 ml

Termos w formie bidonu o pojemności 450 ml w delikatnym, jasnoniebieskim kolorze. Przydatny w podróży, do szkoły czy na wycieczki. Włoska marka Kaufgut – renomowany producent wyposażenia domu i kuchni. Korzystna cena w stosunku do jakości.

Cena71,50 zł
Ocena:  
(0)  
 • Tylko online

Termos morski Kaufgut 450 ml

Termos w formie bidonu o pojemności 450 ml w odcieniu morskim. Przydatny w podróży, do szkoły czy na wycieczki. Włoska marka Kaufgut – renomowany producent wyposażenia domu i kuchni. Korzystna cena w stosunku do jakości.

Cena71,50 zł
Ocena:  
(0)  
 • Tylko online

Termos koralowy Kaufgut 450 ml

Termos w formie bidonu o pojemności 450 ml w koralowym, wesołym kolorze. Przydatny w podróży, do szkoły, na treningi czy na wycieczki. Włoska marka Kaufgut – renomowany producent wyposażenia domu i kuchni. Korzystna cena w stosunku do jakości.

Cena71,50 zł
Ocena:  
(0)  
 • Tylko online

Termos jasnoróżowy Kaufgut 450 ml

Termos w formie bidonu o pojemności 450 ml w delikatnym, jasnoróżowym odcieniu. Przydatny w podróży, do szkoły czy na wycieczki. Włoska marka Kaufgut – renomowany producent wyposażenia domu i kuchni. Korzystna cena w stosunku do jakości.

Cena71,50 zł
Ocena:  
(0)  
 • Tylko online

Termos czarny Kaufgut 450 ml

Termos w formie bidonu o pojemności 450 ml w czarnym kolorze. Przydatny w podróży, do szkoły czy na wycieczki. Włoska marka Kaufgut – renomowany producent wyposażenia domu i kuchni. Korzystna cena w stosunku do jakości.

Cena71,50 zł
Ocena:  
(0)  
 • Tylko online

Termos biały Kaufgut 450 ml

Termos w formie bidonu o pojemności 450 ml w białym kolorze. Przydatny w podróży, do szkoły czy na wycieczki. Włoska marka Kaufgut – renomowany producent wyposażenia domu i kuchni. Korzystna cena w stosunku do jakości.

Cena71,50 zł
Ocena:  
(0)  

Asortyment naszego sklepu obejmuje dobre termosy turystyczne. Można je wykorzystać przy organizacji pikników oraz przyjęć na świeżym powietrzu, a także zabrać ze sobą w podróż, na uczelnię lub do szkoły. Wspomniane akcesoria występują w wielu różnych wariantach, co ułatwia znalezienie produktu dostosowanego do indywidualnych potrzeb, a także preferencji. Oferujemy modele w formie bidonu albo tradycyjnego dzbanka z rączką. Poszczególne egzemplarze różnicuje nie tylko kształt, ale również pojemność oraz kolor (biały, czarny, szary, niebieski, żółty, zielony itp.).

Termosy i butelki na każdą okazję

Na uwagę zasługują też szklane butelki na wodę lub soki. To idealna propozycja dla osób, które cenią ekologiczne, a zarazem funkcjonalne rozwiązania. Przywołane pojemniki świetnie nadają się też do przechowywania syropów, a nawet win czy nalewek. Nie zmieniają smaku napojów. Dzięki nim domowe trunki dłużej zachowują swoją świeżość oraz niepowtarzalny aromat. Schowane w szafce nie zajmą dużo miejsca, a postawione na blacie będą świetną ozdobą rustykalnej i skandynawskiej kuchni.