Darmowa dostawa od 250 zł!

Sztućce

Jest 71 produktów.

Pokazano 1-15 z 71 pozycji

Aktywne filtry

 • Tylko online

Widelczyki do ciasta Boston, stal nierdzewna 18/C, zestaw 12 szt.

Zestaw 12 szt. widelczyków do ciasta wykonanych z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/C, która nie zawiera niklu. Widelczyki są całkowicie bezpieczne dla osób uczulonych na ten pierwiastek. Prosta linia wzornicza widelczyków wyróżnia się subtelną, klasyczną elegancją. Doskonałe na większe przyjęcia, spotkania rodzinne oraz do kawiarni, restauracji i użytku firm cateringowych.

Cena 28,67 zł
Ocena:  
(0)  
 • Tylko online

Łyżeczki do herbaty Boston, stal nierdzewna 18/C, zestaw 12 szt.

Zestaw 6 szt. łyżeczek do herbaty wykonanych z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/C, która nie zawiera niklu. Łyżeczki są całkowicie bezpieczne dla osób uczulonych na ten pierwiastek. Duży komplet łyżeczek pozwala na serwowanie kawy dla większej liczby gości podczas spotkań rodzinnych, przyjacielskich czy biznesowych. Uniwersalny styl łyżeczek do kawy Boston sprawia, że z powodzeniem można je używać w domu jak i w biznesie.

Cena 30,81 zł
Ocena:  
(0)  
 • Tylko online

Łyżeczki do drinków Inglese, stal nierdzewna 18/C – 6 szt.

Zestaw 6 łyżeczek polecanych do drinków. Można je także z powodzeniem używać do serwowania koktajli i deserów w wysokich szklankach typu longdrink. Wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/C bezpiecznej dla alergików uczulonych na nikiel. 

Cena 16,36 zł
Ocena:  
(0)  
 • Tylko online

Łyżki stołowe Impero, stal nierdzewna 18/C, zestaw 6 szt.

Zestaw 6 szt. łyżek stołowych do zupy wykonanych z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/C, która nie zawiera niklu. Łyżki są całkowicie bezpieczne dla osób uczulonych na ten pierwiastek. Wyróżnia je delikatne zdobienie roślinne na uchwytach, co sprawia, że łyżki są wyjątkowo eleganckie.

Cena 20,32 zł
Ocena:  
(0)  
 • Tylko online

Łyżki stołowe Impero, stal nierdzewna 18/C, zestaw 12 szt.

Zestaw 12 szt. łyżek stołowych do zupy wykonanych z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/C, która nie zawiera niklu. Łyżki są całkowicie bezpieczne dla osób uczulonych na ten pierwiastek. Wyróżnia je delikatne zdobienie roślinne na uchwytach, co sprawia, że łyżki są wyjątkowo eleganckie. Duży zestaw w sam raz pasuje na większe spotkania rodzinne i przyjęcia.

Cena 40,64 zł
Ocena:  
(0)  
 • Tylko online

Łyżeczki do kawy Boston, stal nierdzewna 18/C, zestaw 6 szt.

Zestaw 6 szt. łyżeczek do kawy wykonanych z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/C, która nie zawiera niklu. Łyżeczki są całkowicie bezpieczne dla osób uczulonych na ten pierwiastek. 

Cena 12,96 zł
Ocena:  
(0)  
 • Tylko online

Łyżeczki do kawy Boston, stal nierdzewna 18/C, zestaw 12 szt.

Zestaw 12 szt. łyżeczek do kawy wykonanych z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/C, która nie zawiera niklu. Łyżeczki są całkowicie bezpieczne dla osób uczulonych na ten pierwiastek. Duży komplet idealnie pasuje do serwowania kawy przy większych spotkaniach, przyjęciach oraz do restauracji i dla firm cateringowych.

Cena 25,89 zł
Ocena:  
(0)  
 • Tylko online

Łyżeczki do kawy espresso Corona Moka, 18/C, zestaw 12 szt.

Stylowe łyżeczki z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/C, bez dodatku niklu. Doskonałe dla alergików uczulonych na ten pierwiastek. Włoska marka Venosta. Eleganckie wytłoczenia uchwytów w stylu vintage. Duży zestaw do serwowania małej, intensywnej i aromatycznej kawy.

Cena 13,26 zł
Ocena:  
(0)  
 • Tylko online

Łyżki stołowe Corona, stal nierdzewna 18/C, zestaw 6 szt.

Komplet 6 szt. łyżek stołowych do zupy wykonanych z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/C, która nie zawiera niklu. Łyżki są całkowicie bezpieczne dla osób uczulonych na ten pierwiastek. Włoska marka Venosta. Posiadają eleganckie wytłoczenia na uchwytach w stylu vintage.

Cena 18,72 zł
Ocena:  
(0)  
 • Tylko online

Łyżki stołowe Corona, stal nierdzewna 18/C, zestaw 12 szt.

Komplet 12 szt. łyżek stołowych do zupy wykonanych z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/C, która nie zawiera niklu. Łyżki są całkowicie bezpieczne dla osób uczulonych na ten pierwiastek. Włoska marka Venosta. Łyżki posiadają eleganckie wytłoczenia na uchwytach w stylu vintage. Duży zestaw sprawdzi się podczas serwowania obiadu dla większej liczby osób. Idealne także do użytku w restauracjach czy przez firmy cateringowe.

Cena 37,43 zł
Ocena:  
(0)  
 • Tylko online

Noże obiadowe Boston, stal nierdzewna 18/C, zestaw 6 szt.

Zestaw 6 szt. kutych noży obiadowych wykonanych z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/C, która nie zawiera niklu. Noże są całkowicie bezpieczne dla osób uczulonych na ten pierwiastek. 

Cena 27,28 zł
Ocena:  
(0)  
 • Tylko online

Noże obiadowe Boston, stal nierdzewna 18/C, zestaw 12 szt.

Zestaw 12 szt. kutych noży obiadowych wykonanych z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/C, która nie zawiera niklu. Noże są całkowicie bezpieczne dla osób uczulonych na ten pierwiastek. Idealny zestaw do serwowania obiadu i kolacji na ciepło podczas spotkań rodzinnych, przyjęć. Korzystna cena zestawu sprawia, że chętnie po noże serii Boston sięgają restauracje i firmy cateringowe.

Cena 54,56 zł
Ocena:  
(0)  
 • Tylko online

Widelce obiadowe Boston, stal nierdzewna 18/C, zestaw 6 szt.

Zestaw 6 szt. widelców obiadowych wykonanych z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/C, która nie zawiera niklu. Widelce są całkowicie bezpieczne dla osób uczulonych na ten pierwiastek. 

Cena 19,05 zł
Ocena:  
(0)  
 • Tylko online

Widelce obiadowe Boston, stal nierdzewna 18/C, zestaw 12 szt.

Zestaw 12 szt. widelców obiadowych wykonanych z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/C, która nie zawiera niklu. Widelce są całkowicie bezpieczne dla osób uczulonych na ten pierwiastek. Przydadzą się podczas serwowania obiadu dla większej rodziny i gości, ale także w biznesie - w restauracji czy organizacji przyjęć przez firmy cateringowe.

Cena 38,13 zł
Ocena:  
(0)  
 • Tylko online

Łyżki stołowe Boston, stal nierdzewna 18/C, zestaw 6 szt.

Zestaw 6 szt. łyżek stołowych do zupy wykonanych z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/C, która nie zawiera niklu. Łyżki są całkowicie bezpieczne dla osób uczulonych na ten pierwiastek. 

Cena 19,05 zł
Ocena:  
(0)