Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

 • 12,00 zł - 84,00 zł

Nowości

Aktualności

Wśród wszelkiego typu wypieków bardzo dużą popularnością cieszy się piernik. Jakie bakalie do...
Owoce suszone coraz częściej polecane są jako zdrowa przekąska, zamiennik słodyczy, alternatywa...

Kubki, szklanki, kieliszki

Jest 42 produktów.

Pokazano 1-15 z 42 pozycji

Aktywne filtry

 • Tylko online

GIANNINI KUBEK UNICO 36 śr. 9 cm x wys. 10 cm

Unikatowa seria kubków UNICO włoskiej produkcji Giannini. Wyróżnia ją wyjątkowy styl wynikający z ręcznego wykonania oraz kompozycja turkusu i delikatnej szarości, które przenikają się ze sobą niczym w tańcu. Kubki polecane są do serwowania zimnych napojów i stanowią efektowny element wyposażenia stołu jadalnego.

Cena 32,94 zł
 • Tylko online

GIANNINI KUBEK UNICO 37 śr. 9 cm x wys. 10 cm

Unikatowa seria kubków UNICO włoskiej produkcji Giannini. Wyróżnia ją wyjątkowy styl wynikający z ręcznego wykonania oraz połączenie słonecznej, żółtej barwy, niebieskiej i jasno-zielonej, które przenikają się ze sobą jak w wirującym tańcu. Kubki polecane są do serwowania zimnych napojów i stanowią efektowny element wyposażenia stołu jadalnego.

Cena 32,94 zł
 • Tylko online

GIANNINI KUBEK UNICO 38 śr. 9 cm x wys. 10 cm

Unikatowa seria kubków UNICO włoskiej produkcji Giannini. Wyróżnia ją wyjątkowy styl wynikający z ręcznego wykonania oraz połączenie barw pięknego turkusu z czerwienią, które przenikają się ze sobą jak w wirującym tańcu. Kubki polecane są do serwowania zimnych napojów i stanowią efektowny element wyposażenia stołu jadalnego.

Cena 32,94 zł
 • Tylko online

GIANNINI KUBEK UNICO 39 śr. 9 cm x wys. 10 cm

Unikatowa seria kubków UNICO włoskiej produkcji Giannini. Wyróżnia ją wyjątkowy styl wynikający z ręcznego wykonania oraz połączenie w wirującym wzorze wielu barw od turkusu, przez pomarańcz, beż, czerwień i niebieski. Kubki polecane są do serwowania zimnych napojów i stanowią efektowny element wyposażenia stołu jadalnego.

Cena 32,94 zł
 • Tylko online

GIANNINI KUBEK UNICO 40 śr. 9 cm x wys. 10 cm

Unikatowa seria kubków UNICO włoskiej produkcji Giannini. Wyróżnia ją wyjątkowy styl wynikający z ręcznego wykonania oraz połączenie w wirującym wzorze ciepłych barw pomarańczowego i brązu. Kubki polecane są do serwowania zimnych napojów i stanowią efektowny element wyposażenia stołu jadalnego.

Cena 32,94 zł
 • Tylko online

GIANNINI KUBEK UNICO 32 - śr. 9 cm, wys. 10cm

Unikatowa seria kubków UNICO włoskiej produkcji Giannini. Wyróżnia ją wyjątkowy styl wynikający z ręcznego wykonania oraz wielobarwna forma obejmująca ciepłe i zimne barwy. Kubki polecane są do serwowania zimnych napojów i stanowią efektowny element wyposażenia stołu jadalnego.

Cena 32,94 zł
 • Tylko online

GIANNINI KUBEK UNICO 33 - śr. 9 cm x wys.10 cm

Unikatowa seria kubków UNICO włoskiej produkcji Giannini. Wyróżnia ją wyjątkowy styl wynikający z ręcznego wykonania oraz pastelowa kompozycja bordowego i białego koloru. Kubki polecane są do serwowania zimnych napojów i stanowią eleganckie wyposażenie stołu jadalnego.

Cena 32,94 zł
 • Tylko online

GIANNINI KUBEK UNICO 34 śr. 9 cm x wys. 10 cm

Unikatowa seria kubków UNICO włoskiej produkcji Giannini. Wyróżnia ją wyjątkowy styl wynikający z ręcznego wykonania oraz elegancja przenikających się barw granatu i bieli. Kubki polecane są do serwowania zimnych napojów i stanowią efektowny element wyposażenia stołu jadalnego.

Cena 32,94 zł
 • Tylko online

GIANNINI KUBEK UNICO 35 śr. 9cm x wys. 10 cm

Unikatowa seria kubków UNICO włoskiej produkcji Giannini. Wyróżnia ją wyjątkowy styl wynikający z ręcznego wykonania oraz przenikające się barwy soczystego bordo i bieli. Kubki polecane są do serwowania zimnych napojów i stanowią eleganckie wyposażenie stołu jadalnego.

Cena 32,94 zł
 • Tylko online

KAUFGUT ZESTAW 2 SZKLANEK TERMICZNYCH DO LATTE & TEA 400 ML

Zestaw dwóch, dużych szklanek termicznych o pojemności 400ml. Doskonałe do serwowania herbaty lub kawy late. Szklanki są bardzo eleganckie i zarazem praktyczne ponieważ ich zewnętrzna warstwa mniej się nagrzewa i dzięki temu szklankę z gorącym napojem bez problemu można trzymać w dłoniach.

Cena 83,22 zł
 • Tylko online

KAUFGUT ZESTAW 2 SZKLANEK TERMICZNYCH DO ESPRESSO 80 ML

Zestaw dwóch filiżanek termicznych do espresso o pojemności 80 ml. Podwójne ścianki filiżanek sprawiają, że zewnętrzna warstwa mniej się nagrzewa, dzięki czemu można trzymać w dłoniach filiżankę ze świeżo zaparzoną kawą. 

Cena 49,00 zł
 • Tylko online

KAUFGUT ZESTAW 2 SZKLANEK TERMICZNYCH DO CAPPUCCINO 200 ML

Zestaw dwóch szklanek termicznych do cappuccino o pojemności 200 ml. Zewnętrzna warstwa szklanek mniej się nagrzewa i dzięki temu szklankę z gorącym napojem bez problemu można trzymać w dłoniach.

Cena 64,70 zł
 • Tylko online

Kubek GIANNINI UNICO 31 - śr. 9 cm, wys. 10,5 cm

Unikatowa seria kubków UNICO włoskiej produkcji Giannini. Wyróżnia ją wyjątkowy styl wynikający z ręcznego wykonania oraz wielobarwna forma obejmująca ciepłe, pomarańczowe i czerwone barwy. Kubki polecane są do serwowania zimnych napojów i stanowią nieodzowny element wyposażenia jadalni.

Cena 32,94 zł
 • Tylko online

KUBEK ŚNIADANIOWY, SZKLANY GIANNINI 550 ML

Duży kubek o masywnym kształcie i znacznej średnicy o pojemności 550 ml. Mimo swojego dość ciężkiego wyglądu jest ultralekki.  To za sprawą wysokiej jakości szkła borokrzemowego, które sprawia, że kubek nie waży dużo i jest odporny na ciepło oraz uderzenia. Kubek wyróżnia nowoczesne, praktyczne wzornictwo.

Cena 25,00 zł
 • Tylko online

KUBEK SZKLANY GIANNINI 450 ML

Duży kubek zaskoczy Was swoją lekkością. To za sprawą wysokiej jakości szkła borokrzemowego, które sprawia, że kubek mimo swojej pojemności jest ultralekki oraz odporny na ciepło i uderzenia. Kubek wyróżnia nowoczesne wzornictwo, a w szczególności duży, prostokątny uchwyt. 

Cena 20,82 zł