Darmowa dostawa od 250 zł!

Półmiski, salaterki

Jest 24 produktów.

Pokazano 1-15 z 24 pozycji

Aktywne filtry

  • Tylko online

Miska Tognana Amour 560 ml

Rodzinne spotkania przy stole to wyjątkowe chwile, które możemy dzielić z bliskimi. Ich znaczenie warto podkreślić elegancką i gustowną miską Tognana Amour. Uniwersalna miska to nieodzowny element wyposażenia kuchni.

Cena 31,80 zł
Ocena:  
(0)  
  • Tylko online

Owalny talerz Tognana Sapa 28x19

Owalny, duży talerz porcelanowy Tognana Sapa jest pokryty niebieskim wzorem przypominającym płytki sycylijskie. Jego kształt i pojemność sprawia ze jest on wręcz stworzony do serwowania pysznych przekąsek na Twoim stole. 

Cena 45,40 zł
Ocena:  
(0)  
  • Tylko online

Porcelanowa miska Tognana Sapa Barcellona

Porcelanowa miska Tognana serii Sapa Barcellona polecana jest do serwowania owoców. Jej pojemność oraz forma sprawiają, że z powodzeniem można na niej podawać także inne produkty. Swoim wyjątkowym, niebiesko-białym wzornictwem nastrojowo dopełni wystrój jadalni.

Cena 78,99 zł
Ocena:  
(0)  
  • Tylko online

Owalny talerz Tognana Sapa 23x15,5

Owalny talerz Sapa jest pokryty niebieskim wzorem kwiatowym przypominającym do złudzenia sycylijskie płytki cementowe. Jego ornamenty zostały zainspirowane tym pięknym rejonem Włoch. Idealnie nadaje się do serwowania przekąsek, przystawek i ciasta.

Cena 27,75 zł
Ocena:  
(0)  
  • Tylko online

Miseczka Tognana Pearl 13,5 x 5,5 cm

Miseczka Tognana Pearl to dowód na to, że proste i praktyczne rozwiązania mogą być również eleganckie. Jej subtelny kształt, śnieżnobiały kolor i wykończenie w kształcie drobnych perełek nadają jej ponadczasowego charakteru.

Cena 17,99 zł
Ocena:  
(0)  
  • Tylko online

Miska Tognana Pearl 20,5 x 8,5 cm

Piękno i funkcjonalność w jednym – to miska Tognana serii Pearl. Śnieżnobiałą porcelanę zdobią na brzegach tłoczenia perełek. Efektowna ozdoba jadalni i praktyczne serwowanie posiłków.

Cena 42,99 zł
Ocena:  
(0)  
  • Tylko online

Miska Tognana Pearl 25,5 x 9 cm

Duża, pojemna miska serii Tognana Pearl to praktyczne naczynie, które zwraca uwagę swoją elegancją. Jej owalny kształt, śnieżnobiały kolor i wykończenie w kształcie drobnych tłoczeń przypominających perły, nadają jej ponadczasowego charakteru.

Cena 67,99 zł
Ocena:  
(0)  
  • Tylko online

Miseczka Tognana Colette 16 x 7,5 cm

Miska Tognana linii Colette wyróżnia się eleganckim, lekkim wzornictwem. Miseczka wykonana jest z wysokiej jakości kamionki, która łączy w sobie wytrzymałość i solidne wykonanie z atrakcyjnym designem. 

Cena 22,99 zł
Ocena:  
(0)  
  • Tylko online

Salaterka Tognana Nordik White 14 cm

Salaterka Tognana Nordic White to przydatna w każdej kuchni miseczka wykonana z wysokiej jakości, mocnej kamionki z efektem polerowanego szkła. Minimalistyczny styl oraz śnieżnobiały kolor to cechy opisujące linię Nordik White.

Cena 20,99 zł
Ocena:  
(0)