Darmowa dostawa od 250 zł!

Cukiernice

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

  • Tylko online

Cukiernica Tognana Amour biała 250 ml

Cukiernica z łyżeczką z białej kamionki. Wyróżnia ją ręcznie malowany, dekoracyjny napis „Bon bon” i romantyczne serduszka.  Wniesie subtelną delikatność do pomieszczenia doskonale się prezentując na stole.

Cena 30,00 zł
Ocena:  
(0)  
  • Tylko online
  • -10%

Cukiernica + dzbanek do mleka - zestaw 4 elem. Giannini

Zestaw ze stali nierdzewnej, w którego skład wchodzą: cukierniczka, dzbanek do mleka, spodek i łyżeczka. Projekt zestawu pochodzi z rąk uznanego projektanta  Khodiego Feiza, który inspirował się innymi liniami produktów firmy Giannini. Jego pomysłowość sprawiła, że zestaw można układać jeden na drugim. Spodek może służyć jako pokrywka do cukiernicy, podstawka do dzbanka na mleko lub pod łyżeczkę.

Cena podstawowa 158,99 zł -10% Cena 143,09 zł
Ocena:  
(0)  
  • Tylko online

Cukiernica stalowa Giannini 18/10

GIANNINI CUKIERNICA STALOWA

Gian Zucceriera firmy Giannini wyprodukowana została z błyszczącej stali nierdzewnej 18/10, z pokrywką. Oryginalny i bardzo elegancki design to część zmian, jakie zostały wprowadzone przez genialnego projektanta Khodiego Feiza, zainspirowanego obecnymi oraz urzekającymi kształtami firmy Giannina. Stworzył on serię nowych akcesoriów, które powiększają linię Breakfast.

Cena 124,99 zł
Ocena:  
(0)  
  • Tylko online

Cukiernica szklana Giannini

Cukiernica włoskiej marki Giannini wykonana z wysokiej jakości szkła borokrzemowego. Proste, minimalistyczne wzornictwo, wysokiej jakości wykonanie, uniwersalny styl – to trzy cechy, które wyróżniają cukiernicę Giannini. 

Cena 30,17 zł
Ocena:  
(0)