Darmowa dostawa od 250 zł!

Talerze

Powiedzenie "jada się oczami" jest jak najbardziej trafne. Danie jeszcze bardziej pobudzi nasze kubki smakowe, jeśli podamy je na pięknym talerzu. Zachęcamy więc do zapoznania się z naszą ofertą talerzy. Pochodzą one od włoskiego producenta - Tognana. Są solidne i wykonane z dbałością o najmniejsze szczegóły. Wyróżniają się nieprzeciętnym, kolorowym wyglądem, ale miłośnicy klasyki również znajdą tu coś dla siebie. W ofercie posiadamy talerze głębokie, płytkie, deserowe, salaterki oraz półmiski.  

Jest 88 produktów.

Pokazano 1-15 z 88 pozycji

Aktywne filtry

Talerz obiadowy Tognana Cape Town, żółty, 27 cm

Talerz obiadowy w żółto-szare wzory. Seria talerzy Cape Town wykonana z kamionki nawiązuje stylem i kolorystyką do ciepłego klimatu Włoch, skąd pochodzi marka Tognana.

Cena 25,00 zł
Ocena:  
(0)  

Talerz do zupy Tognana Cape Town, turkusowy, 21 cm

Głęboki talerz w turkusowym odcieniu. Seria talerzy Cape Town wykonana z kamionki nawiązuje stylem i kolorystyką do ciepłego klimatu Włoch, skąd pochodzi marka Tognana.

Cena 19,50 zł
Ocena:  
(0)  

Talerz do zupy Tognana Cape Town, pomarańczowy, 21 cm

Głęboki talerz w pomarańczowym odcieniu. Seria talerzy Cape Town wykonana z kamionki nawiązuje stylem i kolorystyką do ciepłego klimatu Włoch, skąd pochodzi marka Tognana.

Cena 19,50 zł
Ocena:  
(0)  

Talerz deserowy Tognana Cape Town, turkusowy, 19 cm

Talerz deserowy w turkusowo-szare wzory. Seria talerzy Cape Town wykonana z kamionki nawiązuje stylem i kolorystyką do ciepłego klimatu Włoch, skąd pochodzi marka Tognana.

Cena 16,50 zł
Ocena:  
(0)  

Talerz deserowy Tognana Cape Town, żółty, 19 cm

Talerz deserowy w żółto-szare wzory. Seria talerzy Cape Town wykonana z kamionki nawiązuje stylem i kolorystyką do ciepłego klimatu Włoch, skąd pochodzi marka Tognana.

Cena 16,50 zł
Ocena:  
(0)  

Talerz deserowy Tognana Cape Town, pomarańczowy, 19 cm

Talerz deserowy w pomarańczowo-szare wzory. Seria talerzy Cape Town wykonana z kamionki nawiązuje stylem i kolorystyką do ciepłego klimatu Włoch, skąd pochodzi marka Tognana.

Cena 16,50 zł
Ocena:  
(0)  

Talerz deserowy Tognana Cape Town, różowy, 19 cm

Talerz deserowy w różowo-szare wzory. Seria talerzy Cape Town wykonana z kamionki nawiązuje stylem i kolorystyką do ciepłego klimatu Włoch, skąd pochodzi marka Tognana.

Cena 16,50 zł
Ocena:  
(0)  

Talerz deserowy Tognana Cape Town, brązowy, 19 cm

Talerz deserowy w ciekawe brązowo-szare wzory. Seria talerzy Cape Town wykonana z kamionki nawiązuje stylem i kolorystyką do ciepłego klimatu Włoch, skąd pochodzi marka Tognana.

Cena 16,50 zł
Ocena:  
(0)