Przyprawniki, pieprzniczka, solniczka - Sklep Lekki Styl

Przyprawniki

Jest 23 produktów.

Pokazano 1-15 z 23 pozycji

Aktywne filtry

  • Tylko online

Zestaw solniczka, pieprzniczka, butelka na oliwę i ocet Tognana Cooking

Zestaw na przyprawy został wykonany z przezroczystego szkła z podstawą z jasnego drewna. W skład kompletu wchodzą cztery pojemniki na: solniczka, pieprzniczka, butelka na oliwę i ocet. Praktyczny i elegancki zestaw na stół.

Cena99,99 zł
Ocena:  
(0)  
  • Tylko online

Zestaw pieprzniczka i solniczka z młynkiem Giannini

Zestaw solniczka i pieprzniczka z młynkiem włoskiej marki Giannini. Elegancki design i renomowana produkcja sprawiają, że zestaw pasuje na każdy stół – w domu, na tarasie, w biurze czy w restauracji. Poręczne do uchwycenia i wygodne do użytkowania.

Cena95,79 zł
Ocena:  
(0)  

Przyprawniki można śmiało uznać za niezbędny element każdej kuchni. Ułatwiają organizację przypraw, a także pomagają w zachowaniu ich świeżości. Redukują również do minimum ryzyko pomylenia przypraw ze sobą i sięgnięcia po nieodpowiednią przyprawę. Przyprawnik jest świetną opcją dla osób, które cenią sobie porządek i odpowiednie zorganizowanie w kuchni. Ułatwiają również transport przypraw do stołu lub na grilla poza domem.

Młynki do przypraw

Młynki do przypraw są przeznaczone najczęściej do soli i pieprzu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby używać ich również do innych przypraw, które wymagają zmielenia. Warto w nie zainwestować, ponieważ nic nie daje takich możliwości wydobycia smaku i aromatu przypraw, jak ich własnoręczne zmielenie. Zależnie od wyboru młynka, można dostosowywać grubość i sposób mielenia, czy napełniania go. Dobór designu i wykończenia młynków, zależy od preferencji użytkownika, a ich bogaty wybór umożliwi zadowolenie nawet najbardziej wymagających klientów. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą przyprawników oraz pieprzniczek i solniczek.