Na przekąski / przystawki - Sklep Lekki Styl

Na przekąski / przystawki

Jest 23 produktów.

Pokazano 1-15 z 23 pozycji

Aktywne filtry

 • Tylko online

Talerz liść Tognana Zaira 34 x 18 x 3 cm

Kamionkowy talerz w kształcie liścia o podłużnym kształcie. Wystarczająco pojemny, aby pomieścić przekąski dla dużej rodziny i gości. Botaniczny motyw talerza wniesie ożywczą aurę na stół i wyróżni się wśród naczyń swoją przyrodniczą symboliką.

Cena88,99 zł
Ocena:  
(0)  
 • Tylko online

Prostokątna taca Tognana Delhi 21 x 11,5 cm

Wybierz praktyczną, prostokątną tacę dostępną w trzech, barwnych wzorach inspirowanych sycylijski dekoracjami. Możesz na niej serwować dania główne oraz przekąski i aperitify. Pastelowe kolory wniosą nastrojowy klimat na stół.

Cena29,99 zł
Ocena:  
(0)  
 • Tylko online

3 połączone miseczki Tognana Pearl, 27,5 x 9,5 x 5 cm

Pełne delikatnej elegancji 3 miseczki połączone ze sobą w jedną. Ich oryginalne wzornictwo z pewnością zwróci uwagę gości. Doskonałe do serwowania surówek, sałatek i różnego rodzaju przystawek na stół.

Cena38,69 zł
Ocena:  
(0)  
 • Tylko online

Talerz liść Tognana Zelda 27 x 13,5 cm

Talerz z serii Zelda w kształcie podłużnego liścia pozwoli efektownie zaprezentować na stole różnorodne dania m.in. te, które mają wydłużony kształt (naleśniki, krokiety, ogórki i inne). Talerz wyróżniają oryginalne nierówności i żłobienia struktury liścia.

Cena42,99 zł
Ocena:  
(0)  
 • Tylko online

Talerz liść Tognana Zelda 18 x 12 cm

Talerz w kształcie liścia polecany do serwowania przystawek lub dań ciepłych. Filigranowy zarys i efektowne nierówności i tłoczenia struktury liścia podkreślają delikatność talerza. Wytrzymała nakrapiana kamionka wprowadza nastrojowy klimat przy stole.

Cena28,99 zł
Ocena:  
(0)  
 • Tylko online

Owalny talerz Tognana Sapa 23 x 15,5 cm

Owalny talerz Sapa jest pokryty niebieskim wzorem kwiatowym przypominającym do złudzenia sycylijskie płytki cementowe. Jego ornamenty zostały zainspirowane tym pięknym rejonem Włoch. Idealnie nadaje się do serwowania przekąsek, przystawek i ciasta.

Cena37,99 zł
Ocena:  
(0)  
 • Tylko online

Owalny talerz Tognana Sapa 28 x 19 cm

Owalny, duży talerz porcelanowy Tognana Sapa jest pokryty niebieskim wzorem przypominającym płytki sycylijskie. Jego kształt i pojemność sprawia ze jest on wręcz stworzony do serwowania pysznych przekąsek na Twoim stole. 

Cena60,99 zł
Ocena:  
(0)  
 • Tylko online

Talerz w kształcie serca Tognana Pearl 20 cm

Kiedy funkcjonalność spotyka się ze stylem tworzy się serce - talerz serce! Ten porcelanowy talerz w kształcie serca będzie idealny do podania na nim słodkości dla Twoich gości.

Cena33,89 zł
Ocena:  
(0)  
 • Tylko online

Prostokątna taca z 3 miseczkami Tognana Nairobi 11 cm

Zestaw trzech, kolorowych miseczek na bambusowej tacy będzie niezwykle przydatny podczas serwowania surówek, przystawek, a nawet słodkich lub słonych przysmaków. Kamionkowe miseczki wniosą do pomieszczenia ciepły nastrój i przypadną do gustu każdemu. 

Cena88,99 zł
Ocena:  
(0)  
 • Tylko online

Okrągła taca z 4 miseczkami Tognana Tapas Managua 22 cm

Pomysłowe serwowanie przekąsek? Z tym zestawem z pewnością zaprezentujesz w oryginalny sposób przysmaki dla gości. Do tego nuta tropikalnych akcentów widocznych na miseczkach, sprawi, że poczujecie się niemal wakacyjnie.

Cena108,99 zł
Ocena:  
(0)  
 • Tylko online

Prostokątna taca z 3 miseczkami Tognana Tapas Managua 28x12 cm

Fantazyjny zestaw 3 miseczek do serwowania przekąsek. Naczynia stoją na bambusowej tacy i idealnie wpasowują się do siebie kształtem. Stanowią jedną spójną kompozycję i zadziwiają oryginalnym wzornictwem Twoich gości.

Cena72,50 zł
Ocena:  
(0)  
 • Tylko online

Deska do krojenia Tognana Tapas Managua 17,5 cm

Okrągła deska do krojenia z serii Tognana Tapas Managua będzie idealna do krojenia i serwowania wędlin, serów i innych przystawek. Wyróżnia ją połączenie drewna i porcelany z subtelnymi motywami roślinnymi.

Cena63,99 zł
Ocena:  
(0)  
 • Tylko online

Talerz liść Tognana Zelda 36,5 x 17 cm

Największy talerz z serii Zelda będzie idealnie prezentował podłużne potrawy oraz różnorodne, kolorowe przystawki i aperitify. Talerz obrazuje długi liść, który nastrojowo wprowadza akcent przyrodniczy na stół. Wygląda jak żywy, zaczarowany w kamień liść. Spójrz!

Cena73,99 zł
Ocena:  
(0)