Filtruj według

Cena

Cena

 • 21,00 zł - 83,00 zł

Nowości

Aktualności

Wśród wszelkiego typu wypieków bardzo dużą popularnością cieszy się piernik. Jakie bakalie do...
Owoce suszone coraz częściej polecane są jako zdrowa przekąska, zamiennik słodyczy, alternatywa...

Pokrywki

Jest 20 produktów.

Pokazano 1-15 z 20 pozycji

Aktywne filtry

 • Tylko online

Pokrywka z silikonową obwódką Tognana Ambiziosa 16 cm

Uniwersalna pokrywka szklana do naczyń, garnków, patelni o średnicy 16 cm. Wykonana z wysokiej jakości szkła wyróżnia się trwałością i praktycznym zastosowaniem. Na uwagę zwraca silikonowa obwódka pokrywki posiadająca wcięcia do łatwiejszego odcedzania.  

Cena 54,66 zł
 • Tylko online

Pokrywka Tognana Stone & Wood Style 24 cm

Pokrywka wykonana z trwałego szkła hartowanego z obręczą wykonaną ze stali nierdzewnej do naczyń, garnków i patelni o średnicy 24 cm. Włoska produkcja Tognana – renomowana marka, za którą stoją takie cechy jak solidność, doskonała jakość i nowoczesny styl.

Cena 34,00 zł
 • Tylko online

Pokrywka Tognana Stone & Wood Style 26 cm

Pokrywka wykonana z trwałego szkła hartowanego z obręczą wykonaną ze stali nierdzewnej. Pasuje do naczyń, garnków i patelni o średnicy 26 cm. Nowoczesny wzór inspirowany wykończeniem z motywem drewna, a przy tym wysoka jakość pokrywki to cechy włoskiej produkcji Tognana.

Cena 36,94 zł
 • Tylko online

Pokrywka Tognana Stone & Wood Style 28 cm

Pokrywka wykonana z trwałego szkła hartowanego z obręczą wykonaną ze stali nierdzewnej. Uniwersalna pokrywka do naczyń, garnków i patelni o średnicy 28 cm. Włoska produkcja Tognana – renomowana marka, za którą stoją takie cechy jak solidność, doskonała jakość i nieszablonowy styl.

Cena 39,96 zł
 • Tylko online

Pokrywka Tognana Stone & Wood Style 20 cm

Pokrywka wykonana z trwałego szkła hartowanego z obręczą wykonaną ze stali nierdzewnej do naczyń, garnków i patelni o średnicy 20 cm. Włoska produkcja Tognana – renomowana marka, za którą stoją takie cechy jak solidność, doskonała jakość i wykwintne wzornictwo.

Cena 30,90 zł
 • Tylko online

Pokrywka Tognana Pure Roq 16 cm

Pokrywka wykonana z trwałego szkła hartowanego z obręczą wykonaną ze stali nierdzewnej do naczyń, garnków i patelni o średnicy 16 cm. Producent włoski Tognana to ponad 80 lat doświadczenia oraz jakościowe, solidne wykonanie. 

Cena 21,92 zł
 • Tylko online

Pokrywka Tognana Pure Roq 20 cm

Pokrywka wykonana z trwałego szkła hartowanego z obręczą wykonaną ze stali nierdzewnej do naczyń, garnków i patelni o średnicy 20 cm. Producent włoski Tognana to ponad 80 lat doświadczenia oraz jakościowe, solidne wykonanie. 

Cena 23,60 zł
 • Tylko online

Pokrywka Tognana Pure Roq 28 cm

Pokrywka wykonana z trwałego szkła hartowanego z obręczą wykonaną ze stali nierdzewnej. Uniwersalna pokrywka do naczyń, garnków i patelni o średnicy 28 cm. Włoska produkcja Tognana – renomowana marka, za którą stoją takie cechy jak solidność, doskonała jakość i nieszablonowy styl.

Cena 33,07 zł
 • Tylko online

Pokrywka Tognana Pure Roq 36 cm

Duża pokrywka wykonana z trwałego szkła hartowanego z obręczą wykonaną ze stali nierdzewnej. Nadaje się do naczyń, garnków i patelni o średnicy 36 cm. Włoska produkcja Tognana – renomowana marka, za którą stoją takie cechy jak solidność, doskonała jakość i nowoczesny styl.

Cena 42,01 zł
 • Tylko online

Pokrywka z silikonową obwódką Tognana Ambiziosa 20 cm

Uniwersalna pokrywka szklana do naczyń, garnków, patelni o średnicy 20 cm. Wykonana z wysokiej jakości szkła wyróżnia się trwałością i praktycznym zastosowaniem. Na uwagę zwraca silikonowa obwódka pokrywki posiadająca wcięcia do łatwiejszego odcedzania. 

Cena 61,89 zł
 • Tylko online

Pokrywka z silikonową obwódką Tognana Ambiziosa 24 cm

Uniwersalna pokrywka szklana do naczyń, garnków, patelni o średnicy 24 cm. Wykonana z wysokiej jakości szkła wyróżnia się trwałością i praktycznym zastosowaniem. Na uwagę zwraca silikonowa obwódka pokrywki posiadająca wcięcia do łatwiejszego odcedzania.  

Cena 70,62 zł
 • Tylko online

Pokrywka z silikonową obwódką Tognana Ambiziosa 28 cm

Uniwersalna pokrywka szklana do naczyń, garnków, patelni o średnicy 28 cm. Wykonana z wysokiej jakości szkła wyróżnia się trwałością i praktycznym zastosowaniem. Na uwagę zwraca silikonowa obwódka pokrywki posiadająca wcięcia do łatwiejszego odcedzania.  

Cena 82,47 zł
 • Tylko online

Pokrywka Tognana Sphera 20 cm

Pokrywka wykonana z trwałego szkła hartowanego z obręczą wykonaną ze stali nierdzewnej. Uniwersalna pokrywka do naczyń, garnków i patelni o średnicy 20 cm. Włoska produkcja Tognana to najwyższa jakość wykonania w połączeniu z renomowaną marką.

Cena 40,12 zł
 • Tylko online

Pokrywka Tognana Sphera 24 cm

Pokrywka wykonana z trwałego szkła hartowanego z obręczą wykonaną ze stali nierdzewnej. Uniwersalna pokrywka do naczyń, garnków i patelni o średnicy 24 cm. Włoska produkcja Tognana to najwyższa jakość wykonania w połączeniu z renomowaną marką.

Cena 45,40 zł
 • Tylko online

Pokrywka Tognana Sphera 28 cm

Pokrywka wykonana z trwałego szkła hartowanego z obręczą wykonaną ze stali nierdzewnej. Uniwersalna pokrywka do naczyń, garnków i patelni o średnicy 28 cm. Włoska produkcja Tognana to najwyższa jakość wykonania w połączeniu z renomowaną marką.

Cena 50,80 zł