O nas

Sklep Lekki Styl to kontynuacja świadczonych przez wiele lat usług cateringu dietetycznego oraz rozwój firmy w kierunku sprzedaży produktów, które mają wpływ na funkcjonowanie naszego organizmu jako całości, są komplementarne do wyżywienia i wpływają na wszystkie elementy naszego życia. Są to produkty związane przede wszystkim z wyposażeniem wnętrz, ale w naszym sklepie znajdziecie Państwo również zdrowe i ekologiczne produkty spożywcze. Połączenie tych dwóch grup z pewnością wpłynie na wzmocnienie ciała oraz psychiki. Sklep Lekki Styl to fascynacja zdrowym stylem życia oraz propozycja wyboru proekologicznych, naturalnych, nisko przetworzonych produktów w celu uszlachetnienia naszego codziennego życia.

Lekki Styl to wygodnie i proste zakupy online. Dobór asortymentu jest przez nas przemyślany i ściśle wyselekcjonowany. Misją naszego sklepu jest oferowanie produktów naturalnych, łatwo przyswajanych, wyszukanych, pięknych, które dają pozytywny zastrzyk energii, szczególnie w czasach izolacji. Dbamy o przyrodę pracując w duchu Zero Waste. Staramy się tak pakować nasze produkty, aby minimalizować wykorzystanie nowych surowców i opakowań. 

Wierzymy, że zadowolenie i poczucie wartości mogą Państwu przynieść takie rzeczy jak piękne naczynia, sztućce, delikatne akcesoria podkreślające styl pomieszczeń, a także zdrowa, ekologiczna żywność. W tej lekkiej, wartościowej nucie przygotowaliśmy dla Państwa bogatą ofertę w następujących obszarach: 

  • Produkty wyposażenia jadalni, kuchni, akcesoria przydatne każdego dnia. Często są to produkty wykonane nieemisyjnymi metodami lub nawet ręcznie, co jest przyjazne dla środowiska naturalnego. Jesteśmy przekonani, że otaczając się pięknymi, estetycznymi przedmiotami o wysokiej trwałości i jakości, pozytywnie wzmacniamy siebie. Jesteśmy radośniejsi i silniejsi psychicznie. Należy pamiętać, że poza samym żywieniem ważne jest otoczenie, w którym spożywamy posiłki. Powinniśmy zwracać uwagę na jakość, podchodzenie urządzeń i naczyń, ich trwałość, co przekłada się na dbałość o środowisko. Wybierajmy przedmioty o wysokim poziomie estetycznym i użytkowym, a przy tym przyjazne środowisku! Wpłynie to pozytywnie na naszą planetę oraz nasze poczucie wartości. Będzie też małą cegiełką w budowaniu ekologicznego świata - dla nas, dla naszych dzieci i przyszłych pokoleń.
  • Produkty spożywcze, które wyróżniają się wysokiej jakości, zdrowymi, naturalnymi składnikami. Naszym celem jest promowanie życia w stylu eko, dlatego decydujemy się na współpracę tylko z pewnymi i doświadczonymi producentami żywności, dla których ważny jest szacunek do natury. 

Serdecznie zapraszamy do zakupów w sklepie Lekki Styl, w którym naturalność, delikatność, ekologia, prostota, a przy tym wysoka jakość grają pierwsze skrzypce.