Nowości

Aktualności

Wśród wszelkiego typu wypieków bardzo dużą popularnością cieszy się piernik. Jakie bakalie do...
Owoce suszone coraz częściej polecane są jako zdrowa przekąska, zamiennik słodyczy, alternatywa...

Sklep Lekki Styl to kontynuacja świadczonych przez wiele lat usług cateringu dietetycznego oraz rozwój firmy w kierunku sprzedaży produktów, które mają wpływ na funkcjonowanie naszego organizmu jako całości, są komplementarne do wyżywienia i wpływają na wszystkie elementy naszego życia. Są to produkty prozdrowotne, ekologiczne oraz wzmacniające ciało i psychikę. To fascynacja zdrowym stylem życia oraz propozycja wyboru proekologicznych, naturalnych, nisko przetworzonych produktów w celu uszlachetnienia naszego codziennego życia.

Lekki Styl to wygodnie i proste zakupy online. W naszym sklepie znajdą Państwo produkty dla różnych grup wiekowych. Dobór asortymentu jest przez nas przemyślany i ściśle wyselekcjonowany. Misją naszego sklepu jest oferowanie produktów naturalnych, łatwo przyswajanych, wyszukanych, pięknych, które dają pozytywny zastrzyk energii,  szczególnie  w czasach izolacji. Dbamy o przyrodę pracując w duchu Zero Waste. Staramy się tak pakować nasze produkty, aby minimalizować wykorzystanie nowych surowców i opakowań. 

Wierzymy, że zadowolenie i poczucie wartości mogą Państwu przynieść takie rzeczy jak piękne naczynia, sztućce, delikatne akcesoria podkreślające styl pomieszczeń, ekologiczne środki czystości oraz delikatne kosmetyki pozbawione zbędnych dodatków chemicznych. W tej lekkiej, wartościowej nucie przygotowaliśmy dla Państwa bogatą ofertę w następujących obszarach: 

  • Suplementy diety w tym produkty typu superfoods – oferujemy naturalne, nieprzetworzone artykuły, które zawierają szczególnie cenne składniki odżywcze, a ich regularnie spożywanie wzbogaca nasz organizm dodając entuzjazm i energię.
  • Ekologiczne produkty pielęgnacyjne dla dorosłych, środki czystości oraz domowej apteczki – produkty naturalne, wolne od związków chemicznych, konserwantów, wzmacniaczy, zawierające tylko składniki przyjazne dla nas i środowiska. Dbałość o przyrodę i tym samym nasze zdrowie oraz przyszłych pokoleń to podstawa ideologii naszej firmy. Promujemy używanie tylko produktów naturalnych.
  • Ekologiczne kosmetyki dla dzieci  i Eko  zabawki z edukacyjną misją – istnieje cała gama przyjaznych środowisku i delikatnemu ciału dziecka kosmetyków, pieluszek, kremów i środków czystości. O dzieci dbamy szczególnie stąd rozszerzyliśmy podstawowy asortyment o oryginalne klocki rozwijające naszych milusińskich oraz o inne kreatywne zabawki – oczywiście w duchu proekologicznym i naturalnym.
  • Produkty wyposażenia jadalni, kuchni, akcesoria przydatne każdego dnia. Często są to produkty wykonane nieemisyjnymi metodami lub nawet ręcznie, co jest przyjazne dla środowiska naturalnego. Jesteśmy przekonani, że otaczając się pięknymi, estetycznymi przedmiotami o wysokiej trwałości i jakości, pozytywnie wzmacniamy siebie. Jesteśmy radośniejsi i silniejsi psychicznie. Należy pamiętać, że poza samym żywieniem ważne jest otoczenie, w którym spożywamy posiłki. Powinniśmy zwracać uwagę na jakość, podchodzenie urządzeń i naczyń, ich trwałość, co przekłada się na dbałość o środowisko. Wybierajmy przedmioty o wysokim poziomie estetycznym i użytkowym, a przy tym przyjazne środowisku! Wpłynie to pozytywnie na naszą planetę oraz nasze poczucie wartości. Będzie też małą cegiełką w budowaniu ekologicznego świata - dla nas, dla naszych dzieci i przyszłych pokoleń.

Serdecznie zapraszamy do zakupów w sklepie Lekki Styl, w którym naturalność, delikatność, ekologia, prostota,  a przy tym wysoka jakość grają pierwsze skrzypce.