Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

 • 10,00 zł - 137,00 zł

Nowości

Aktualności

Wśród wszelkiego typu wypieków bardzo dużą popularnością cieszy się piernik. Jakie bakalie do...
Owoce suszone coraz częściej polecane są jako zdrowa przekąska, zamiennik słodyczy, alternatywa...

Kubki, szkło i filiżanki

Prawdą jest to, że kawa lub herbata z ulubionego kubka smakuje o wiele lepiej :) Jeśli jeszcze nie macie swojego ulubieńca lub chcecie mieć jeszcze jednego, to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wyjątkowych kubków, filiżanek i szklanek. Wszystkie wyróżniają się pięknym wyglądem, włoską renomą oraz solidnym wykonaniem. Świetnie nadają się również na prezent dla bliskiej nam osoby. W sklepie Lekki Kęs możecie zakupić pojedyncze produkty, jak i całe komplety. 

Jest 61 produktów.

Pokazano 1-15 z 61 pozycji

Aktywne filtry

 • Tylko online

GIANNINI KUBEK UNICO 36 śr. 9 cm x wys. 10 cm

Unikatowa seria kubków UNICO włoskiej produkcji Giannini. Wyróżnia ją wyjątkowy styl wynikający z ręcznego wykonania oraz kompozycja turkusu i delikatnej szarości, które przenikają się ze sobą niczym w tańcu. Kubki polecane są do serwowania zimnych napojów i stanowią efektowny element wyposażenia stołu jadalnego.

Cena 32,94 zł
 • Tylko online

GIANNINI KUBEK UNICO 37 śr. 9 cm x wys. 10 cm

Unikatowa seria kubków UNICO włoskiej produkcji Giannini. Wyróżnia ją wyjątkowy styl wynikający z ręcznego wykonania oraz połączenie słonecznej, żółtej barwy, niebieskiej i jasno-zielonej, które przenikają się ze sobą jak w wirującym tańcu. Kubki polecane są do serwowania zimnych napojów i stanowią efektowny element wyposażenia stołu jadalnego.

Cena 32,94 zł
 • Tylko online

GIANNINI KUBEK UNICO 38 śr. 9 cm x wys. 10 cm

Unikatowa seria kubków UNICO włoskiej produkcji Giannini. Wyróżnia ją wyjątkowy styl wynikający z ręcznego wykonania oraz połączenie barw pięknego turkusu z czerwienią, które przenikają się ze sobą jak w wirującym tańcu. Kubki polecane są do serwowania zimnych napojów i stanowią efektowny element wyposażenia stołu jadalnego.

Cena 32,94 zł
 • Tylko online

GIANNINI KUBEK UNICO 39 śr. 9 cm x wys. 10 cm

Unikatowa seria kubków UNICO włoskiej produkcji Giannini. Wyróżnia ją wyjątkowy styl wynikający z ręcznego wykonania oraz połączenie w wirującym wzorze wielu barw od turkusu, przez pomarańcz, beż, czerwień i niebieski. Kubki polecane są do serwowania zimnych napojów i stanowią efektowny element wyposażenia stołu jadalnego.

Cena 32,94 zł
 • Tylko online

GIANNINI KUBEK UNICO 40 śr. 9 cm x wys. 10 cm

Unikatowa seria kubków UNICO włoskiej produkcji Giannini. Wyróżnia ją wyjątkowy styl wynikający z ręcznego wykonania oraz połączenie w wirującym wzorze ciepłych barw pomarańczowego i brązu. Kubki polecane są do serwowania zimnych napojów i stanowią efektowny element wyposażenia stołu jadalnego.

Cena 32,94 zł
 • Tylko online

GIANNINI KUBEK UNICO 32 - śr. 9 cm, wys. 10cm

Unikatowa seria kubków UNICO włoskiej produkcji Giannini. Wyróżnia ją wyjątkowy styl wynikający z ręcznego wykonania oraz wielobarwna forma obejmująca ciepłe i zimne barwy. Kubki polecane są do serwowania zimnych napojów i stanowią efektowny element wyposażenia stołu jadalnego.

Cena 32,94 zł
 • Tylko online

GIANNINI KUBEK UNICO 33 - śr. 9 cm x wys.10 cm

Unikatowa seria kubków UNICO włoskiej produkcji Giannini. Wyróżnia ją wyjątkowy styl wynikający z ręcznego wykonania oraz pastelowa kompozycja bordowego i białego koloru. Kubki polecane są do serwowania zimnych napojów i stanowią eleganckie wyposażenie stołu jadalnego.

Cena 32,94 zł
 • Tylko online

GIANNINI KUBEK UNICO 34 śr. 9 cm x wys. 10 cm

Unikatowa seria kubków UNICO włoskiej produkcji Giannini. Wyróżnia ją wyjątkowy styl wynikający z ręcznego wykonania oraz elegancja przenikających się barw granatu i bieli. Kubki polecane są do serwowania zimnych napojów i stanowią efektowny element wyposażenia stołu jadalnego.

Cena 32,94 zł
 • Tylko online

GIANNINI KUBEK UNICO 35 śr. 9cm x wys. 10 cm

Unikatowa seria kubków UNICO włoskiej produkcji Giannini. Wyróżnia ją wyjątkowy styl wynikający z ręcznego wykonania oraz przenikające się barwy soczystego bordo i bieli. Kubki polecane są do serwowania zimnych napojów i stanowią eleganckie wyposażenie stołu jadalnego.

Cena 32,94 zł
 • Tylko online

KAUFGUT ZESTAW 2 SZKLANEK TERMICZNYCH DO ESPRESSO 80 ML

Zestaw dwóch filiżanek termicznych do espresso o pojemności 80 ml. Podwójne ścianki filiżanek sprawiają, że zewnętrzna warstwa mniej się nagrzewa, dzięki czemu można trzymać w dłoniach filiżankę ze świeżo zaparzoną kawą. 

Cena 49,00 zł
 • Tylko online

KAUFGUT ZESTAW 2 SZKLANEK TERMICZNYCH DO CAPPUCCINO 200 ML

Zestaw dwóch szklanek termicznych do cappuccino o pojemności 200 ml. Zewnętrzna warstwa szklanek mniej się nagrzewa i dzięki temu szklankę z gorącym napojem bez problemu można trzymać w dłoniach.

Cena 64,70 zł
 • Tylko online

KAUFGUT ZESTAW 2 SZKLANEK TERMICZNYCH DO LATTE & TEA 400 ML

Zestaw dwóch, dużych szklanek termicznych o pojemności 400ml. Doskonałe do serwowania herbaty lub kawy late. Szklanki są bardzo eleganckie i zarazem praktyczne ponieważ ich zewnętrzna warstwa mniej się nagrzewa i dzięki temu szklankę z gorącym napojem bez problemu można trzymać w dłoniach.

Cena 83,22 zł
 • Tylko online

Kubek GIANNINI UNICO 31 - śr. 9 cm, wys. 10,5 cm

Unikatowa seria kubków UNICO włoskiej produkcji Giannini. Wyróżnia ją wyjątkowy styl wynikający z ręcznego wykonania oraz wielobarwna forma obejmująca ciepłe, pomarańczowe i czerwone barwy. Kubki polecane są do serwowania zimnych napojów i stanowią nieodzowny element wyposażenia jadalni.

Cena 32,94 zł
 • Tylko online

FILIŻANKA ESPRESSO SZKLANA,GIANNINI 125 ML

Mała filiżanka polecana do picia kawy espresso o pojemności 125 ml. Wyróżnia ją wysokiej jakości szkło borokrzemowe, które sprawia, że filiżanka jest bardzo lekka oraz odporna na uszkodzenia i temperatury. Uniwersalny styl filiżanki sprawia, że pasuje ona do każdego salonu i jadalni. Z powodzeniem można ją także używać w restauracjach lub w biurze.

Cena 10,00 zł
 • Tylko online

KUBEK ŚNIADANIOWY, SZKLANY GIANNINI 550 ML

Duży kubek o masywnym kształcie i znacznej średnicy o pojemności 550 ml. Mimo swojego dość ciężkiego wyglądu jest ultralekki.  To za sprawą wysokiej jakości szkła borokrzemowego, które sprawia, że kubek nie waży dużo i jest odporny na ciepło oraz uderzenia. Kubek wyróżnia nowoczesne, praktyczne wzornictwo.

Cena 25,00 zł