Akcesoria do kawy - Sklep Lekki Styl

Akcesoria do kawy

Jest 43 produktów.

Pokazano 1-15 z 43 pozycji

Aktywne filtry

 • Tylko online

Ubijak GAT Fantasia zielony

Ubijak ze stali nierdzewnej z plastikową pokrywką dostępną w kolorach: zielony. Ubijak to prosty sposób na przygotowanie pysznej, kremowej pianki z mleka, we własnym domu ale nie tylko! Jest bardzo przydatny do podgrzewania wody na herbatę, mleka, jedzenia, itp. Ubijak ma pojemność 600 ml i ma zastosowanie na: kuchence gazowej, elektrycznej i ceramicznej.

Cena75,59 zł
Ocena:  
(0)  
 • Tylko online
 • -10%

Uszczelka do kawiarki Giannini 6 tz – zestaw 3 szt.

Komplet zapasowych uszczelek do kawiarki Giannini Giannina w wersji Restyling lub La Tradizione. Pasuje do kawiarki o wielkości 6 TZ. Pamiętaj o cyklicznej wymianie uszczelek, aby Twoja kawa była naprawdę aromatyczna!

Cena podstawowa38,69 zł-10%Cena34,82 zł
Ocena:  
(0)  
 • Tylko online

Reduktor do kawiarki Giannini Tua 3/1 TZ

Kawiarki marki Giannini Tua mają wbudowaną przydatną funkcję zaparzania większej lub mniejszej ilości kawy. Ilość parzonej kawy można dopasować używając reduktor. W kawiarce o pojemności 3 TZ możesz wówczas zaparzyć 3 lub 1 filiżankę kawy.

Cena19,69 zł
Ocena:  
(0)  
 • Tylko online

Reduktor do kawiarki Giannini Tua 6/3 TZ

Kawiarki marki Giannini Tua mają wbudowaną przydatną funkcję zaparzania większej lub mniejszej ilości kawy. Jest to możliwe dzięki użyciu dodatkowej części w postaci reduktora. W kawiarce o pojemności 6TZ możesz wówczas zaparzyć 3 lub 6 filiżanek kaw.

Cena19,69 zł
Ocena:  
(0)  
 • Tylko online

Sitko do kawiarki Giannini Giannina Restyling / La Tradizione 3/1 TZ

Zastosowanie dodatkowego sitka do kawiarek Giannini  Giannina Restyling i La Tradizione umożliwia zaparzenie kawy w większej lub mniejszej ilości. Sitko pozwala na zaparzenie 1 lub 3 filiżanek kawy.

Cena29,69 zł
Ocena:  
(0)  
 • Tylko online

Sitko do kawiarki Giannini Giannina Restyling / La Tradizione 6/3 TZ

Zastosowanie dodatkowego sitka do kawiarek Giannini Giannina Restyling i La Tradizione umożliwia zaparzenie kawy w większej lub mniejszej ilości. Sitko pozwala na zaparzenie 3 lub 6 filiżanek kawy.

Cena38,69 zł
Ocena:  
(0)  
 • Tylko online

Uszczelka do kawiarki Giannini 3 TZ – zestaw 3 szt.

Komplet zapasowych uszczelek do kawiarki Giannini Giannina w wersji Restyling lub La Tradizione. Pasuje do kawiarki o wielkości 3 TZ. Pamiętaj o cyklicznej wymianie uszczelek, aby Twoja kawa była naprawdę aromatyczna!

Cena38,69 zł
Ocena:  
(0)  
 • Tylko online

Dzbanek do kawy Tognana Riflex 150 ml

Dzbanek wykonany ze stali nierdzewnej o pojemności 150 ml. Ma zaokrąglony kształt z ergonomicznym, dużym uchwytem i pokrywką, które wykonane są także ze stali nierdzewnej. Dzbanek posiada wygodną wylewkę, a wszystko to sprawia, że jest niezbędnym wyposażeniem kuchni wśród osób, które cenią picie kawy.

Cena58,28 zł
Ocena:  
(0)  
 • Tylko online

Dzbanek do kawy Tognana Riflex 250 ml

Dzbanek wykonany ze stali nierdzewnej o pojemności 250 ml. Ma zaokrąglony kształt z ergonomicznym, dużym uchwytem i pokrywką, które wykonane są także ze stali nierdzewnej. Dzbanek posiada wygodną wylewkę, a wszystko to sprawia, że jest przydatnym wyposażeniem kuchni, szczególnie dla osób, które cenią aromatyczną kawę.

Cena64,05 zł
Ocena:  
(0)  
 • Tylko online

Dzbanek do kawy Tognana Riflex 450 ml

Dzbanek wykonany ze stali nierdzewnej o pojemności 450 ml. Ma zaokrąglony kształt z ergonomicznym, dużym uchwytem i pokrywką, które wykonane są także ze stali nierdzewnej. Dzbanek posiada wygodną wylewkę, a wszystko to sprawia, że jest przydatnym wyposażeniem kuchni, szczególnie dla osób, które cenią aromatyczną kawę. Elegancki i wygodny do serwowania kawy także na spotkaniach towarzyskich.

Cena78,23 zł
Ocena:  
(0)  

Gadżety do przygotowywania kawy są absolutnym hitem dla wszystkich fanów tego ciemnego napoju. Spieniacze i podgrzewacze do mleka, reduktory do sita, tygielki, i wiele innych akcesoriów, dzięki którym przygotowanie ulubionej kawy będzie jeszcze łatwiejsze, a sam napój pyszniejszy. Sprawdź i zamów asortyment.

Do mleka

Najpopularniejszymi akcesoriami do kawy są chyba gadżety do mleka. Spieniacze i podgrzewacze służą do przygotowania ciepłego mleka z pianką, które jest świetnym wykończeniem kawy mlecznej, cappuccino lub latte. Sprzedajemy różne rodzaje i wielkości spieniaczy, dzięki czemu będziesz mógł przygotować większą ilość zabielenia dla sporej  liczby gości.

Ciekawy i nowoczesny design

Spora część dostępnych w naszym sklepie internetowych akcesoriów do kawy jest wykonana w sposób niezwykle stylowy. Pasuje zarówno do kuchni typowo minimalistycznych, jak i tradycyjnych. Białe czy w odcieniach srebrnego metalu naczynia świetnie komponują się z jednokolorowymi ścianami i meblami kuchennymi.

Zachęcamy serdecznie do kontaktu, w celu składania zamówień. Jeśli masz pytania związane z asortymentem, zapraszamy do zadawania! Z chęcią udzielimy odpowiedzi.