Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

 • 11,00 zł - 143,00 zł

Nowości

Aktualności

Wśród wszelkiego typu wypieków bardzo dużą popularnością cieszy się piernik. Jakie bakalie do...
Owoce suszone coraz częściej polecane są jako zdrowa przekąska, zamiennik słodyczy, alternatywa...

Akcesoria do kawy

Jest 31 produktów.

Pokazano 1-15 z 31 pozycji

Aktywne filtry

 • Tylko online

Dzbanek do kawy TOGNANA RIFLEX 150 ml

Dzbanek wykonany ze stali nierdzewnej o pojemności 150 ml. Ma zaokrąglony kształt z ergonomicznym, dużym uchwytem i pokrywką, które wykonane są także ze stali nierdzewnej. Dzbanek posiada wygodną wylewkę, a wszystko to sprawia, że jest niezbędnym wyposażeniem kuchni wśród osób, które cenią picie kawy.

Cena 44,69 zł
 • Tylko online

Dzbanek do kawy Tognana RIFLEX 250 ml

Dzbanek wykonany ze stali nierdzewnej o pojemności 250 ml. Ma zaokrąglony kształt z ergonomicznym, dużym uchwytem i pokrywką, które wykonane są także ze stali nierdzewnej. Dzbanek posiada wygodną wylewkę, a wszystko to sprawia, że jest przydatnym wyposażeniem kuchni, szczególnie dla osób, które cenią aromatyczną kawę.

Cena 49,17 zł
 • Tylko online

Dzbanek do kawy Tognana RIFLEX 450 ml

Dzbanek wykonany ze stali nierdzewnej o pojemności 450 ml. Ma zaokrąglony kształt z ergonomicznym, dużym uchwytem i pokrywką, które wykonane są także ze stali nierdzewnej. Dzbanek posiada wygodną wylewkę, a wszystko to sprawia, że jest przydatnym wyposażeniem kuchni, szczególnie dla osób, które cenią aromatyczną kawę. Elegancki i wygodny do serwowania kawy także na spotkaniach towarzyskich.

Cena 64,00 zł
 • Tylko online

Dzbanek do kawy Tognana RIFLEX 500ml

Dzbanek do kawy wykonany ze stali nierdzewnej o pojemności 500 ml. Ma zaokrąglony kształt z ergonomicznym, dużym uchwytem i pokrywką, które wykonane są także ze stali nierdzewnej. Dzbanek posiada wygodną wylewkę, a wszystko to sprawia, że jest przydatnym wyposażeniem kuchni, szczególnie dla osób, które cenią aromatyczną kawę. Idealny do serwowania kawy na spotkaniach towarzyskich i biznesowych.

Cena 66,00 zł
 • Tylko online

Dzbanek do kawy Tognana RIFLEX 750ml

Dzbanek wykonany ze stali nierdzewnej o pojemności 750 ml. Ma zaokrąglony kształt z ergonomicznym, dużym uchwytem i pokrywką, które wykonane są także ze stali nierdzewnej. Dzbanek posiada wygodną wylewkę, a wszystko to sprawia, że jest przydatnym wyposażeniem kuchni, szczególnie dla osób, które cenią aromatyczną kawę. Doskonały do serwowania kawy podczas spotkań towarzyskich i biznesowych.

Cena 74,80 zł
 • Tylko online

Dzbanek do kawy Tognana RIFLEX 1L

Dzbanek do kawy wykonany ze stali nierdzewnej o pojemności 1 litra. Ma zaokrąglony kształt z ergonomicznym, dużym uchwytem i pokrywką, które wykonane są także ze stali nierdzewnej. Duża pojemność sprawia, że dzbanek można także z powodzeniem używać na przyjęciach i spotkaniach biznesowych.

Cena 85,58 zł
 • Tylko online

Spieniacz do mleka Creamer PIARDI 8 cm

Dzięki spieniaczowi do mleka firmy Piardi przygotujesz najlepsze domowe włoskie cappuccino! Nowoczesne wzornictwo, podwójny mechanizm spieniania, a co za tym idzie lepsza wydajność pracy to główne zalety tego ubijaka. Wysoką jakość wykonania oraz minimalistyczny design spieniacz zawdzięcza włoskiej produkcji Piardi. Idealny pomysł na prezent dla miłośników białej kawy! 

Cena 81,00 zł
 • Tylko online

Spieniacz do mleka Creamer PIARDI 10 cm

Dzięki spieniaczowi do mleka firmy Piardi przygotujesz najlepsze domowe włoskie cappuccino! Nowoczesne wzornictwo, podwójny mechanizm spieniania, a co za tym idzie lepsza wydajność pracy to główne zalety tego ubijaka. Wysoką jakość wykonania oraz minimalistyczny design spieniacz zawdzięcza włoskiej produkcji Piardi. Idealny pomysł na prezent dla miłośników białej kawy!

Cena 86,83 zł
 • Tylko online

Dzbanek na mleko z pokrywą PEZZETTI BRICCHI 4 TZ

Dzbanek Pezzetti o pojemności 290 ml to znakomity kompan kawiarki. Jeśli potrzebujesz podgrzać mleko i dodać je do kawy, ten dzbanek będzie rewelacyjnym wyborem. Ta wersja dzbanka ma uchylną pokrywkę, dzięki czemu podgrzane mleko dłużej zachowa odpowiednią temperaturę. 

Cena 44,63 zł
 • Tylko online

Dzbanek na mleko z pokrywą PEZZETTI BRICCHI 6 TZ

Dzbanek Pezzetti o pojemności 620ml to znakomity kompan kawiarki. Jeśli potrzebujesz podgrzać mleko i dodać je do kawy, ten dzbanek będzie rewelacyjnym wyborem! Ta wersja dzbanka ma uchylną pokrywkę, dzięki czemu podgrzane mleko dłużej zachowa odpowiednią temperaturę. 

Cena 67,38 zł
 • Tylko online

Dzbanek na mleko z pokrywą PEZZETTI BRICCHI 9 TZ

Dzbanek na mleko Pezzetti to duże naczynie do pogrzania mleka. To znakomity kompan kawiarki. Ta wersja dzbanka ma uchylną pokrywkę, dzięki czemu podgrzane mleko dłużej zachowa odpowiednią temperaturę.

Cena 88,92 zł
 • Tylko online

Dzbanek na mleko PEZZETTI BRICCHI 4 TZ

Dzbanek do mleka firmy Pezzetti o pojemności 290 ml to idealna propozycja dla fanów kawy latte i cappuccino. Ergonomiczny kształt, duży uchwyt oraz wyprofilowana wylewka czynią go świetnym narzędziem do przygotowania aromatycznej białej kawy.

Cena 37,44 zł
 • Tylko online

Dzbanek do mleka Pezzetti BRICCHI 6 TZ

Dzbanek do mleka włoskiej produkcji Pezzetti to idealna propozycja dla miłośników kawy latte czy cappuccino. Ergonomiczny kształt i wyprofilowana wylewka czynią go idealnym narzędziem do przygotowania białej kawy.

Cena 57,40 zł
 • Tylko online

Dzbanek na mleko PEZZETTI BRICCHI 9 TZ

Dzbanek do mleka Pezzetti wykonany jest ze stali nierdzewnej. Posiada duży, wygodny uchwyt i wylewkę do precyzyjnego nalewania. Jeśli Ci trzeba podgrzać mleko do kawy, ten dzbanek będzie perfekcyjnym wyborem!

Cena 74,13 zł
 • Tylko online

Dzbanek na mleko z pokrywą PEZZETTI BRICCHI 2 TZ

Dzbanek na mleko z pokrywką firmy Pezzetti o pojemności 130 ml to wspaniały kompan kawiarki. Jeśli potrzebujesz podgrzać mleko i dodać je do kawy, ten dzbanek będzie wyśmienitym wyborem! Ta wersja dzbanka ma uchylną pokrywkę, dzięki czemu podgrzane mleko dłużej zachowa odpowiednią temperaturę. 

Cena 26,45 zł