Darmowa dostawa od 250 zł!

Przechowywanie

Jest 31 produktów.

Pokazano 1-15 z 31 pozycji

Aktywne filtry

 • Tylko online

Pojemnik z pokrywką Tognana Amour 1600 ml

Pojemnik  z pokrywką Tognana Amour zachwyca nie tylko wyglądem, ale jest również bardzo funkcjonalny. Jego pojemność to aż 1600 ml. Pomieści i zabezpieczy wiele skarbów kuchni, od produktów sypkich po słodkie przekąski.

Cena 88,00 zł
Ocena:  
(0)  
 • Tylko online

Pojemnik Tognana Maya 10 x 22 cm

Chcesz jak najlepiej rozplanować system przechowywania produktów spożywczych w swojej kuchni? Pomyśl o solidnych pojemnikach.

Pojemnik Maya inspirowany jest południowo-amerykańskim stylem. 

Cena 46,47 zł
Ocena:  
(0)  
 • Tylko online

Pojemnik Tognana Maya 10 x 17 cm

W celu odpowiedniego rozplanowania i przechowywania produktów spożywczych w kuchni na pewno przydatne nam będą pojemniki.

Szklany pojemnik Maya inspirowany jest południowo-amerykańskim stylem.

Cena 41,60 zł
Ocena:  
(0)  
 • Tylko online

Pojemnik Tognana Maya 10 x 13 cm

Pojemniki pozwalają nam odpowiednio przechowywać różne produkty spożywcze w kuchni. Są trwałe i solidne, więc wprowadzają ład i zorganizowanie w asortymencie kuchennym. Szklany pojemnik Maya jest inspirowany południowo-amerykańskim stylem. 

Cena 36,66 zł
Ocena:  
(0)  
 • Tylko online

Szklany pojemnik z pokrywką Tognana Jungle 10 x 12 cm

Szklany, ozdobny pojemnik do przechowywania produktów spożywczych to bardzo praktyczny element wyposażenia kuchni. Może on posłużyć jako ozdoba kuchennego blatu, a schowany w szafce kuchennej ułatwi utrzymywanie porządku na półce z sypkimi produktami. 

Cena 35,13 zł
Ocena:  
(0)  
 • Tylko online

Szklany pojemnik z pokrywką Tognana Jungle 10 x 17 cm

W Twojej szafce kuchennej panuje haos i nieład? Od dziś może się to zmienić! 

Pojemnik szklany Tognana Jungle bardzo dobrze spełnia się w zakresie utrzymania porządku w kuchennych szafkach, a zwłaszcza na ich blatach.

Cena 40,16 zł
Ocena:  
(0)  
 • Tylko online

Szklany pojemnik z pokrywką Tognana Jungle 10 x 21 cm

Pojemnik szklany Tognana Jungle bardzo dobrze spełnia się w zakresie utrzymania porządku w kuchennych szafkach, a zwłaszcza na ich blatach. Ustawione na ich powierzchni, pięknie się prezentują i stanowią miły dla oka element wyposażenia kuchni.

Cena 44,76 zł
Ocena:  
(0)  
 • Tylko online

Szklany pojemnik Tognana Natural Love 450 ml

Pojemnik Tognana Natural Love jest ekologicznym zamiennikiem plastikowych pojemników. Ten szklany pojemnik proponujemy osobom, które dbają o środowisko naturalne i własne zdrowie.

Cena 47,45 zł
Ocena:  
(0)  
 • Tylko online

Szklany pojemnik Tognana Natural Love 250 ml

Pojemnik Tognana Natural Love to przyjazny dla środowiska, okrągły zasobnik na żywność renomowanej, włoskiej marki Tognana. Pojemnik nadaje się do przechowania produktów oraz do zapakowania jedzenia do pracy czy szkoły.

Cena 36,20 zł
Ocena:  
(0)  
 • Tylko online

Szklany pojemnik Tognana Natural Love, prostokątny 250 ml

Szklany pojemnik Tognana Natural Love to przyjazny dla środowiska pojemnik na żywość. Pojemnik nie posiada BPA oraz plastyfikatorów, dzięki czemu przechowywanie jedzenia jest zdrowsze. Prostokątny kształt zapewnia wygodne zapakowanie różnorodnych produktów.

Cena 37,18 zł
Ocena:  
(0)  
 • Tylko online

Szklany pojemnik Tognana Natural Love 700 ml

Okrągły pojemnik Tognana Natural Love jest idealny do przechowywania różnorodnych produktów spożywczych. To nie jest zwyczajny pojemnik na żywność. To produkt ekologiczny, wykonany ze szkła i posiadający bambusową pokrywkę.

Cena 60,19 zł
Ocena:  
(0)