Nowości

Aktualności

Wśród wszelkiego typu wypieków bardzo dużą popularnością cieszy się piernik. Jakie bakalie do...
Owoce suszone coraz częściej polecane są jako zdrowa przekąska, zamiennik słodyczy, alternatywa...

Klocki plastikowe

Jest 95 produktów.

Pokazano 1-15 z 95 pozycji

Aktywne filtry

 • Tylko online

Klocki Plus Plus BIG Neon 100 el.

Nowość! Klocki Plus Plus BIG zostały zaprojektowane dla mniejszych dzieci. Większe elementy ułatwiają zabawę małym rączkom. Prosty i łatwy sposób łączenia daje możliwość małym budowniczym tworzenia konstrukcji płaskich jak i przestrzennych.

Cena 138,55 zł
 • Tylko online

Klocki Plus Plus Big Pastel EDU 400 el.

Nowość! Największy zestaw klocków Plus Plus z serii Big w kolorach pastelowych. Klocki zaprojektowane z myślą o dziewczynkach w wieku powyżej 3 lat. Zestaw edukacyjny zapakowany w trwałe pudło, które ułatwi przenoszenie klocków w wybrane miejsce.

Cena 453,54 zł
 • Tylko online

Klocki Plus Plus Big Neon EDU 200 el.

Neonowe kolory, świecące w ciemności to istne szaleństwo dla małych budowniczych! Zestaw zawiera aż 200 elementów zapakowanych w estetyczny, wygodny pojemnik. Klocki można łączyć z innymi zestawami z serii Big.

Cena 273,37 zł
 • Tylko online

Klocki Plus Plus Big Pastel EDU 200 el.

Klocki edukacyjne rozwijające wyobraźnię, kreatywność, zdolności manualne i koncentrację. Zestaw 200 elementów klocków w pastelowych kolorach zapakowane w trwały pojemnik z dwoma uchwytami, który umożliwi przeniesienie zabawy w wybrane miejsce.

Cena 273,37 zł
 • Tylko online

CLICFORMERS Maszyny budowlane 6w1 74 el.

Zestaw tematyczny składa się z 74 kolorowych elementów oraz niezwykle praktycznych akcesoriów, które pozwalają dzieciom na eksperymentowanie z budowaniem. Ilość elementów umożliwia złożenie aż 6 pojazdów!

Cena 238,08 zł
 • Tylko online

Klocki plastikowe PlusPlus Mini Pastel 1200 el.

Zestaw zawiera 1200 sztuk klocków Mini (20 mm) w kolorach pastelowych. Można łączyć z innymi zestawami. Klocki są równie atrakcyjne dla dziewczynek i dla chłopców w wieku od 3 do 12 lat.

Cena 277,14 zł
 • Tylko online

Klocki plastikowe PlusPlus Mini Basic 600 el.

Zestaw zawiera 600 sztuk klocków Mini (20 mm) w kolorach podstawowych. Można łączyć z innymi zestawami. Klocki są równie atrakcyjne dla dziewczynek i dla chłopców w wieku od 3 do 12 lat.

Cena 138,55 zł
 • Tylko online

Klocki plastikowe PlusPlus Mini Pastel 300 el.

Zestaw zawiera 300 sztuk konstrukcyjnych klocków Mini (20 mm) w kolorach pastelowych. Można łączyć z innymi zestawami. Klocki są równie atrakcyjne dla dziewczynek i dla chłopców w wieku od 3 do 12 lat.

Cena 73,03 zł
 • Tylko online

Klocki konstrukcyjne Korbo EDU Car 400 el.

Klocki konstrukcyjne, które dzięki dużej ilości elementów pozwalają na stworzenie 14 Hummerów jednocześnie! Możliwość zbudowania sygnalizatora świetlnego podczas zabawy uczy dzieci podstawowych przepisów ruchu drogowego.

Cena 503,94 zł
 • Tylko online

Klocki konstrukcyjne Korbo EDU 430 el.

Klocki Korbo EDU to uniwersalny zestaw dający wiele możliwości. Instrukcja podpowiada jak zbudować ruchomy wiatrak, wodospad czy drzewko świąteczne i nie tylko. Duża ilość kolorowych elementów pobudza dziecięcą wyobraźnię i kreatywność.

Cena 503,94 zł
 • Tylko online

Klocki konstrukcyjne Korbo EDU Iglo 390 el.

Klocki w zimowej kolorystyce pozwalają budować igloo z otwieranym dachem, ruchomą górę lodową, skutery śnieżne i ratraki. 20 postaci m.in. Eskimosa, Pingwina i Niedźwiedzia Polarnego dołączone do zestawu są świetnym dodatkiem do zabaw narracyjnych.

Cena 503,94 zł
 • Tylko online

Klocki konstrukcyjne Korbo EDU Car mini 199 el.

Zestaw klocków, który umożliwia budowanie pojazdów drogowych, wózków widłowych i sygnalizatorów świetlnych. Możliwość składania kilka pojazdów na raz dostarcza radość nie tylko z budowania, ale także z zabawy w wyścigi samochodowe, czy zawody.

Cena 251,95 zł
 • Tylko online

CLICFORMERS Transportowce 4w1 30 el.

Ciekawy zestaw nowych belgijskich klocków pozwalający na zbudowanie z dołączonych instrukcji 4 różnych modeli pojazdów. Łatwe łączenie oraz trwałe konstrukcje to wielka zaleta. Arkusz naklejek dołączono do klocków. Zestaw zapakowany w kolorowe pudełko.

Cena 88,15 zł
 • Tylko online

Klocki konstrukcyjne Korbo Basic 180 el.

Ilość elementów tego zestawu pozwala naszym pociechom budować kilka konstrukcji na raz. Dołączona instrukcja pomaga budować różne konfiguracje np. żyrafę, robota, latarnię wodną czy gazociąg. Całość zapakowana w poręczne plastikowe zamykane pudełko.
Cena 201,54 zł
 • Tylko online

Klocki konstrukcyjne Korbo Marine 18 el.

Klocki, które nie tylko uczą kreatywności i cierpliwości. Zawarte w zestawie elementy takie jak koła zębate, ożywią budowle Twojego dziecka, przez co mali konstruktorzy poznają podstawowe zasady mechaniki i fizyki. Opakowanie - piękne kolorowe pudełeczko.
Cena 25,14 zł