Prezenty na szczególne okazje – prezenty na ślub, rocznicę, okrągłe urodziny czy do nowego domu.

Łatwo jest kupić prezent komuś kto ma sprecyzowane zainteresowania. Gdy wydaje się nam, że osoba, której pragniemy zakupić prezent ma już „wszystko” lub też nie ma konkretnych zainteresowań … wówczas prezent to duży dylemat! Prawdziwym jednak wyzwaniem jest zakup prezentu na szczególną okazję. Takimi wyjątkowymi wydarzeniami jest ślub, różne okrągłe urodziny lub rocznice, ale także przeprowadzenie się do nowego domu. 

Praktyczny pomysł na prezent na szczególne okazje.

Wydaje się, że praktyczny pomysł na prezent jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Mogą to być rzeczy typowo użytkowe do domu, na ogród lub do kuchni. Jednak każdy z nas ma swój styl, więc obdarowujący powinien wiedzieć w jakiej konwencji są pomieszczenia oraz co podoba się osobie, która otrzyma prezent. Tak więc planując praktyczny pomysł na prezent należy się przyjrzeć w jakim stylu jest urządzony dom oraz w jakich kolorach i wzorach są kompletowane różne rzeczy do domu. Można spojrzeć na elementy wyposażenia sprawdzając co mogłoby się przydać do domu. 

Pomysł na prezent z nutką dekoracji.

I znowu każdy z nas ma inne upodobania i styl.  Szukając pomysłu na prezent warto zwróć uwagę jakimi dodatkami i dekoracjami otacza się osoba, dla której poszukujesz prezentu. Czy ma to być dekoracja do salonu, do kuchni, sypialni, a może dekoracyjny element ubioru? Modny ostatnio minimalistyczny styl wnętrz sprawia, że dekoracje w domu są bardzo ograniczone, albo nie ma ich w ogóle. Warto to wziąć pod uwagę szukając prezentu z nutką dekoracji.

 

Pomysł na prezent ślubny.

Bardzo często państwo młodzi mają życzenie prezentu w postaci pieniędzy. Chcą sami uzbierać na zaplanowane i wybrane przez siebie przedmioty. Pozostaje w nas jednak pragnienie, aby została po nas choć mała pamiątka dla młodych, która może z powodzeniem być uzupełnieniem dla finansowego prezentu. Wśród najczęściej wybieranych prezentów są komplety obiadowe, zestawy sztućców, filiżanki czy kieliszki z dobrym alkoholem. Pomysł na prezent ślubny musi być wyjątkowy, więc istotne jest, aby był bardzo dobrej jakości. Wybierając prezent na ślub warto wziąć pod uwagę renomowaną markę produktów. Taką marką jest włoska marka Tognana, producent naczyń oraz innych elementów wyposażenia kuchni i jadalni, który swoje innowacyjne i oryginalne produkty produkuje od dwóch wieków! Renoma Tognany znana jest na całym świecie.

 

 

Wejdź do sklepu on-line i sprawdź przykładowe pomysły na prezent ślubny:

Elegancki, biały zestaw obiadowy Tognana Filo Oro – talerze głębokie, obiadowe i deserowe, 18 szt.

Wielobarwny zestaw obiadowy Tognana Art&Papper - talerze głębokie, obiadowe i deserowe,18 szt.

Zdobiony grafiką wzorzystej mandali zestaw obiadowy Tognana Mandala Black - talerze głębokie, obiadowe i deserowe, 18 szt.

Pełen inspiracji morskich zestaw obiadowy Tognana Masako lub Alyssa - talerze głębokie, obiadowe i deserowe, 18 szt.

Intrygujący zestaw obiadowy z nutą podróżniczą Curcuma czy Oasis - talerze głębokie, obiadowe i deserowe, 18 szt. 

Dla miłośników przyrody i delikatnych detali roślinnych zestaw obiadowy Gaia lub Bali - talerze głębokie, obiadowe i deserowe, 18 szt. 

Taca zdobiona kryształkami Swarovskiego lub perłami.

Do wielu zestawów obiadowych możesz dobrać w tej samej linii komplet filiżanek do kawy lub herbaty. Dzięki temu na stole zapanuje spójność, a komplet na lata będzie stylowo zdobił posiłki.

Spójrz dla przykładu jak cudownie prezentują się filiżanki do kawy serii Gaia.

Na prezent ślubny bardzo częstym prezentem są komplety sztućców. Sprawdź jak wyjątkowe serie znajdziesz w naszym sklepie on-line.

Prezent do nowego domu na parapetówkę.

Tu szczególnie warto zwrócić uwagę w jakim stylu jest urządzone nowe mieszkanie lub dom. Osoby, które dopiero się wprowadzają do nowego domu z pewnością będą zadowolone z praktycznych pomysłów na prezent, które wpisują się w wyposażenie kuchni np. wysokiej klasy garnki, patelnie, woki, brytfanny, kubki czy filiżanki. Oryginalne, a zarazem praktyczne wyposażenie stołu także może ucieszyć osoby, dla których szukamy prezentów. Warto rozważyć takie pomysły jak obrusy, podkładki pod naczynia, ciekawe, oryginalne misy do podawania posiłków, oryginalne mieseczki do przystawek czy komplety naczyń i sztućców. Jako wiodący dystrybutor włoskiej marki Tognana, polecamy oryginalne wzornictwo tej marki. 

Wejdź do sklepu on-line i sprawdź przykładowe pomysły na prezent do nowego domu:

Duży wok Tognana Sphera

Patelnia wzmocniona tytanem, bez niklu i PFOA, z doskonałą powłoką nieprzywierającą Tognana Ambiziosa

Płyta grillowa Tognana Sphera – jako zdrowy zamiennik grilla w wersji domowej.

Eleganckie, śnieżnobiałe filiżanki z wytłoczeniami Tognana Golf.

Pomysł na prezent dla kochających kawę.

Stylowe, pełne tradycji włoskiej kawiarki z pewnością zauroczą każdego fana kawy. Aromatyczny zapach kawy roznoszący się po domu to idealny prezent w formie kawiarki dla kawosza. Do tego w komplecie spieniacz do mleka, aby móc zrobić typową kawę late! Sprawdź ofertę kawiarek i spieniaczy wiodących, włoskich marek takich jak Tognana, G.A.T., Pezzetti czy Giannini.

Sprawdź różne marki kawiarek w ofercie naszego sklepu on-line.

 

bidony_szklane_tognana_natural_love.JPG

Prezent dla osób aktywnych.

Osobom, które biegają, jeżdżą na rowerze, chodzą po górach, a nawet po prostu dużo podróżują prywatnie czy służbowo przyda się wysokiej jakości bidon szklany lub termos, a także pojemniki na śniadanie. Tognana proponuje w tej kategorii produkty proekologiczne. Są to przedmioty wykonane całkowicie z przetworzonego włókna bambusowego i pyłu kukurydzianego odzyskanego z odpadów roślinnych, bez plastyfikatorów i BPA. Warto wybrać prezent wysokiej jakości, który jest przyjazny dla środowiska i posłuży wiele lat.

 

Wybierz pro-eko:

Bidon szklany Tognana Natural Love 500 ml

Termos w formie bidonu Kaufgut, 450 ml

Pojemnik szklany Tognana Natural Love.

***

Wszystkie prawa zastrzeżone.

Anna Witkowska

witkowska_marketing_manager.jpg

All comments