- Tylko online

Prostokątny obrus serii Manaus z nadrukiem egzotycznych liści wniesie na stół powiew tropików i wakacyjnej beztroski. Urozmaici otoczenie i nada serwowanym posiłkom wykwintnego akcentu. Modne wzory liści monstery i innych roślin ożywią Twoje otoczenie.
Jak paczka trafi w Twoje ręce?
Czas dostawy wynosi do 4 dni.
Zapłać z lekkim sercem:
Daj sobie chwilę...
Obrus Manaus z motywem egzotycznych liści to włoska produkcja renomowanej firmy Tognany. Modny wzór liści sprawi, że stół ożyje radosnym akcentem przyrody, wnosząc wakacyjny, tropikalny klimat do pomieszczenia.
Obrus w prostokątnym kształcie o rozmiarze 140 x 180 cm został wykonany z polibawełny. Jest to bawełna z domieszką poliestru, a dzięki temu szybko wysycha, mocno się nie gniecie, nie traci swoich kolorów i jest bardziej wytrzymała w stosunku do bawełny.
Jeśli posiadasz większy stół mamy dla Ciebie także wersję tego obrusu o rozmiarach 140 x 240 cm. Obrus także dostępny jest w wersji kwadratowej dla mniejszych stołów – 140 x 140 cm.
Doskonale komponuje się on z wieloma seriami naczyń marki Tognana, m.in. z serią Zelda, w której liście również są motywem przewodnim.
Zobacz także
Inne produkty z kategorii Nakrycie stołu